Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen tényleg bántalmazó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen tényleg bántalmazó "kapcsolat"?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Csak mert olvastam egy ilyen választ is a kérdésnél.


2016. szept. 27. 18:46
 1/6 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
41%
Persze.
2016. szept. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Tipikusan az egyik fajtája.
2016. szept. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Igen, az. Itt még csak az egyértelmű alá-fölérendeltségi viszony látszik, de ha az alárendelt benne marad a kapcsolatban, hosszú évek/évtizedek lelki terrorjával a másik egy életre tönkreteheti. Minél később akar kiszállni, annál nehezebb; a bántalmazó szépen lassan, a másik fél számára alig észrevehetően fölékerekedik, elvágja az emberi kapcsolataitól, elszigeleti. Mire a nő észbekap - ha észbe kap -, az önbizalma rég le lett építve, talán már munkahelye sincsen, teljes mértékben a bántalmazótól függ (a gyerekeikkel együtt), és már rég nincs mellette senki, akitől segítséget kérhetne...
2016. szept. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Egyáltalán nem, csak egy kicsit hanyag és talán mindig el volt kényeztetve. Próbáld "megnevelni", ha nem megy, nem illetek össze..
2016. szept. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lelki terror egy olyannál, aki nem foglalkozik eleget vele? A kérdező pont azt írja hogy elhanyagolják.
2016. szept. 27. 20:09
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Olvass vissza kérlek. Mint írtam, "...ha az alárendelt BENNE MARAD a kapcsolatban..." Nyilván ismerkedős fázisban még nem beszélhetünk lelki terrorról, ezért írtam, hogy HA. Mondjuk nekem nem úgy tűnt, hogy az időszakos hanyagolás a kérdező fő problémája. Ezek, amiket leírt; "Mindig mindennek úgy kell történnie, mint ahogyan ő akarja", "Mindig csak akkor kell vele találkoznom, amikor ő akar", "mindig késik, hiába beszélünk meg előre időpontot" "amikor összeveszek vele úgy tud kedveskedni, mint ha nem is ő lenne, de miután kibékülök vele ugyanúgy..." szerinted hogy néznének ki egy több éves, neadjisten évtiszedes kapcsolat után? Már most uralkodik a kérdező felett, őt magát amúgy valóban lesz.rva, de ez a lesz.arás annyira evidens, hogy külön megemlítésre sem tartottam érdemesnek. Mellesleg a "lesz..rom a másik érzéseit, dolgait, progjamjait...stb., -> nem tekintek rá különálló, velem egyenrangú emberként, elvárom, hogy mindig, minden körülmények között az én igényeim legyenek a kapcsolat középpontjában, az övéi ne is létezzenek" - hozzáállás szintén a bántalmazó lapcsolatok egyik alappillére, és idővel súlyosbodik.
2016. szept. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!