Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez lehet már egy bántalmazó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet már egy bántalmazó kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Egy olyan kapcsolatban vagyok,amiben rettegek és magamat okolom. Hogy ő érte e el ezt nem tudom. A szüleim előtt normális,így ők védik. Engem meg hülyének néznek meg beképzelem magamnak ezeket a dolgokat azt mondják. Amúgy is alacsony az önbizalmam,így könnyű dolga van egy ilyen férfinak. :(

Már több éve együtt vagyunk,de csak most kezdek erre gyanakodni. Rengetegszer anyagilag kihasznált,mire mertem szólni. Azóta ez már nincs.

Pár év után rettentő nagy változást mutatott,addig jó pofizott és máig azt mondja,amit én hallani szeretnék,de semmiről nincs véleménye,semmit nem hoz fel megbeszélni,neki sosincs gondja,amit velem megbeszélne. Hirtelen lekezelő lett,bántalmazó (lelkileg), mindenért engem okoló, olyan dolgokkal vádolt,amik meg sem történtek (pl kidobtam az ajándékait,amiket én nem is kaptam,pedig állítja,hogy látta a szekrényemen.), rájöttem,hogy a hátam mögött az interneten csajozik,amit kimagyarázott természetesen és megint én jöttem ki rosszul. Elérte,hogy magam okoljam és habár máig gyűlölöm emiatt,de vele vagyok.Tudom,hogy nem érdemeltem meg azt. Szemembe mondta,hogy nem szeret és elhagy,de ne merjek pasizni,mert túlvészeli a sok sérelmet(azt hitte mást szeretek,holott akkor nem lettem volna vele) és újra velem lesz.

Rengeteg olyan sértő szót kapok,ami utalhat arra,hogy vannak rajtam kívül mások is. De kimagyarázza,hogy nem így gondolta.

Ha bárhova elmennék engedélyt kell kérnem. Távkapcsolatban vagyunk,így esténként a netten társalgunk,hétvégente meg együtt vagyunk,ha össze jön.Így,ha én egy este elmennék kikapcsolódni megsértődik,mert nem vele vagyok az interneten. Ez megy már több,mint 5 éve.

Rengetegszer felmerült az összeköltözés,de mindig valamilyen kifogásnál fogva húzza,halasztja. Eleinte rám hárította ezt is. Nem segítettem neki körbenézni ez ügyben és stb. Azóta is költözünk és mindig,amikor eljönne az időpont kitolja valamilyen indokkal.

Sokszor mondja,amikor felhoztam a szakítást,hogy úgy se találnék normálisat,mert minden férfi megcsalna,hiszen minden férfi olyan,csak ő a kivétel.Meg a döntéssel a kezemben van az élete és soha többé akkor nem látom meg hasonló dolgok. Eleinte dicsekedett,hogy nem tudom hány falut végigdugott már. Nekem meg ő volt az első...

Volt,hogy azért szakított,mert aktus során nem tudtam elmenni. El is hagyott,majd küldözgette tovább emailen,hogy szeret stb. Még azon a héten visszakönyörögte magát,de még sokszor lekezelő volt velem.

Mindig aznap szól,ha nem tud jönni,mert akkor derül ki,hogy hétvégén is meló van. 2X műtöttek és egyszer sem volt mellettem...és stb.

Azóta nem ennyire durva a helyzet,de félek folyamatosan. Ez már bántalmazó kapcsolatnak számít vagy velem van a baj? :/



2015. júl. 27. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Te még ezek után össze akarsz költözni vele? jól látod a helyzetet, hagyd ott azonnal és tojd le mindenkinek a véleményét, a szüleidnek meg vedd fel egy diktafonra, hogy hogy beszél veled. Állj ki magadért. Tudom, könnyű mondani, de ez az egyetlen megoldás.
2015. júl. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

A fenti tulajdonságok jellemzőek rá?

A kapcsolatod egyébként nem létezik, és jól látod, már régen véget kellett volna vetned neki. Te csak egy személy vagy, aki néhány megfelelő hazugság után készségesen rendelkezésre áll bármiben, és egyébként bármikor megalázhat, hogy levezesse a stresszt vagy megmutassa magának, milyen domináns, erős és tökéletes is ő. Miért jó neked vele lenni? Mert ugye tudod, hogy csak az nevezhető párkapcsolatnak, ami hozzátesz az életedhez ahhoz képest, mintha egyedülálló lennél? A leírásod alapján a pasi csak egy kolonc, és többre mennél nélküle. Ő egy élősködő, csak az ő élete lesz jobb attól, hogy mellette maradsz, ezért is próbálja elhitetni veled, hogy nélküle nem mennél semmire.

2015. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez az ember elvezi, ha kinozhat teged.Ez semmikeppen sem egy egeszseges kapcsolat.Lepj ki belole minel elobb, de ne hagyd magad sem megfelemliteni,sem manipulalni.Azt irod, felsz.Felelemben akarod leelni az eletedet? Ettol mar egyedul is jobb, de legalabb nyugalmad lenne.Ettol a beteg pasitol csak jobb johet.
2015. júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A vesztenivalód ha kidobod egyenlő a nullával, vagyis csak nyerhetsz. Persze csak ha szeretnél egy igazi és kiegyensúlyozott életet élni.
2015. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kínos volt olvasni ezt az írást. Kérdező, azért lássuk be, nagyon jól tudod, hogy lelkileg bántalmaz az illető, egy darab sz*rt többe néz nálad, de nem vagy hajlandó észrevenni.


Egy szimpla szexkapcsolatot tart fent, te pedig azt hiszed, hogy ez egy "kapcsolat".


A srác pszichopata, csak a saját érzései számítanak neki, a tiédet meg ahogy az írásodból kivehető, csöppet sem érdekli.


Veled is baj van, nem csak a sráccal. Hisz rettegsz, és ahelyett, hogy megmentenéd magad az ilyen emberektől, elviseled őket, pedig van választási lehetőséged.

2015. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező: késő bánat. Már elpazaroltál rá 5 évet.


Nem mindegy milyen a kapcsolat?Vele vagy és kész, és nem lesz annyi benned, hogy elhagyd.

2015. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!