Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők! Nem nehéz összehoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Nem nehéz összehozni egy beszélgetést/randit úgy hogy nem válaszoltok kb senkinek?

Figyelt kérdés

Miért van fenn:csevegne/barátkozna/randizna.

Van bemutatkozása, kitöltött adatlapja (arra szoktam rákérdezni/abból indítanék beszélgetést).

Korosztály:24-32 (én 30 vagyok)

Megkeresettek száma: 40

Várakozási idő:48 óra

Válaszok száma:0

Megtekintések száma:3

Magamról: 30 vagyok, 184 cm, 67 kg, szemem szürkéskék (2 is van), testalkatra átlag/szálkás (fel vagyok öltözve a fényképeimen), hajam barna, középen elválasztott (sw 2 Ben Kenobi jellegű), rövid körszakállam van, dohányzom, nem iszom, nincs tetkó, nincs testékszer, szeretek viccelődni, főzni, gépezni, gyalogolni, tornázni, szeretem a törit, filozófiát, rock zenét, rá vagyok kattanva a kovácsolásra, átlagos a fizum, van házam, kocsim (tehermentes mindkettő), egyedül élek. Nem vág földhöz ha emberekkel kell beszélgetni, legyen az férfi vagy nő.

Oké, tudom, ízlések és ficamok, de így elég nehéz :D

Nem értem mi lehet a baj, talán a cigi, szakáll vagy a Ben Kenobi séró :D Ennyire gáz volnék, vagy csak az van, hogy 12 belőlem egy tucat ? Elnézést ha hosszúra sikeredett.


2016. szept. 28. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Magas és csontsovány vagy.Nálam már ez kizáró ok.Nem bújnék ágyba egy csintvázzal.
2016. szept. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
*csontvázzal
2016. szept. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. (60 ról indoltam 5 hónapja. Kb még egy év és meglesz a 75-77). Kérek még!
2016. szept. 28. 09:58
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Egy randit összehozni tökéletesen elég, ha egy embernek válaszolunk (egyszerre), ugyanis nem az a társkeresőn a legtöbb nő célja, hogy megdu.gassa magát egyszer az összes pasival, aki ráírt.

Lehet, ezt pasiként nehéz elképzelni, de ez van.


Egy emberrel lehet beszélgetni, ismerkedni, eljutni a randiig és a párkapcsolatig. Ha az ember lánya 8-9 pasival beszélget párhuzamosan, abból nem lesz lóf.asz se, csak hiszti, hogy miért két-három szavas válaszokat képes csak adni, fél órás időközönként.

2016. szept. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Hát igen, nálam pont ez a 3 dolog ami nem oké. A cigizés egyértelműen kizáró ok, gondolom nem kell mondani, hogy miért. Egészségtelen, értelmetlen, drága, büdös szr. A szakáll és a frizura meg szimplán nem tetszik. De mondjuk én nem is vagyok fent térskeresőn és nem akarok randikat összehozni.

Amúgy meg igen, ez egy húspiac. Te is 40!! (elég illúzióromboló...) embert kerestél meg, akkor gondolj bele, hogy nekik mennyien írnak... Egyrészt a nőknek nincs akkora kényszere, hogy ransizzanak és beszélgessenek, másrészt több a jelenkező, válogathatnak. Ezért tartom én a természetes ismerkedést az egyetlen járható útnak, nem tudom hogy bírnak mások magassag-hajszín-szemszín-súly-lakhely alapján keresni életük szerelmét... Elég lehangoló.

2016. szept. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Nálam már a dohányzás is kizáró tényező egy kapcsolathoz, de attól még beszélgetni szívesen beszélgetek ilyen emberekkel is, csak ennél több nem lesz. Bár most egyáltalán nem lépek fel oda, ahol regisztráltam, mert más fontosabb dolog köti le az időmet és az energiáimat.
2016. szept. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%
#1 mennyi az órabéred? felszínesnek felszínes vagy.
2016. szept. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:

De válaszolnak, csak nem neked. akinek válaszolnak, azzal randiznak.

Bocs.

2016. szept. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7!Verd csak tovább a pixel csajokra,te szánalmas gyökér!
2016. szept. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, a cigi sokakat zavar. Megértem, bár a dohányosok se nagyon írnak pedig elvileg őket nem zavarja (gondolom én). Amúgy nem úgy vagyok fenn, hogy aki rámír azt dugnám, vagy randira mennék vele. Úgy értettem a kérdést, hogy nemhogy randizni, de beszélgetni sem lehet így. Na mindegy, majdcsak ír valaki, vagy futok össze valakivel élőben. Köszönöm a válaszokat, megy a zöld.
2016. szept. 28. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!