Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen egyeztünk és rám írt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen egyeztünk és rám írt egy csaj, de ma írtam neki és eddig még semmi, nem tudom kap értesítést arról hogy irtam neki vagy majd csak akkor látja ha belemegy a programba?

Figyelt kérdés
2016. szept. 28. 20:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Lehet megnézte, de nem ér rá válaszolni.
2016. szept. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sztem ha akarna tőled vmit akkor magàtol is irna neked !Nem feltétlenül kell itt hivatkozni az iskolàra vagy melora suliban vannak szünetek meloban meg ebédidő vagy mikor hazaér !Az én pàrom mikor hazaér melobol későeste akkor is irok vagy ha megy akkor is !
2016. okt. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!