Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak esetében mi az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak esetében mi az a szint/kategória, ami alatt már egyáltalán nem vált ki semmiféle vonzalmat egy nőben?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a szépség elég szubjektív, én is rengeteg olyan lányt tartok vonzónak, aki egy 190 magas latin kinézetű izmos pasi szemében csak egy szürke valaki. Ez adódhat abból is, hogy én is átlag alatti kisfiús alkatú ember vagyok és megtanultam meglátni csak a szép dolgokat a nőkben/lányokban így a vonzó nő elég széles skálán jelenik meg az én mércémben. Nem tagadom, számomra is van olyan csaj, akit bárhogy is nézek, semmi érzelmet nem tud kiváltani, de ez legtöbbször túlsúlyból adódik, amin lehet és kell is változtatni. Azt szoktam mondani, hogy vékony/átlagos alkatú, gyakran sportoló lány között nincs csúnya. A testmozgás pedig mindenki számára adott, kifogások nélkül. Őszintén bevallom, hogy csak az arcot tekintve nagyon ritkán látok olyan lányt, akit ne tudnék elképzelni a barátnőmnek. Na ez volt az én mondandóm, most ti jöttök. Kíváncsi vagyok elsősorban csajok véleményére (pasik is válaszolhatnak bár nem biztos, hogy reális az önértékelésük), hogy mi az a szint, ami alatt már abszolút nem vonzódtok egy pasihoz, lehet bármennyire is igényes (öltözködés, fog -és hajápolás stb.). Akár körül is írhatjátok. Mondanám, hogy linkeljetek ilyen pasit a google-ről, de elég nehéz lenne pont olyat találni, szóval aki hajlandó, akár küldhet privátban valamely ismerőséről, vagy pasik esetében saját magáról is képet. Még saját magamról sem tudom eldönteni, hogy ebbe a kategóriába tartozok-e, mert a csajok általában közömbösek, de ha belenézek a tükörbe, akkor nem érzem, hogy annyira gyerekes (nevezzük rondának, ha már felnőtt társkeresésről van szó) lennék, mert vannak férfias vonásaim.

2016. szept. 30. 15:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Lárifári nálam működik. Ha valaki tudja mit kell mondania és jól is mondja, hajlok rá. :)Nem szó szerint.
2016. szept. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Miquel az 50es korosztaly, igy nem igazan erdemes figyelembe venni a valaszait, hacsak nem kifejezetten az idosebbekrol szol egy kerdes.
2016. szept. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nalam nagyon nagyon ritka, hogy egy ferfi elso latasra vonzalmat ebreszt bennem.

100-bol talan ha 2 van aki utan megfordulok az utcan.

Viszont nagyon sokszor volt, hogy kicsit elbeszelgettem valakivel es elkezdett tetszeni.

Ki az aki abszolut nem jon be?

Akinek a masodik mondata az, hogy igyunk meg valamit jovo heten, aki egyre csak szolongat, mikozben latja, hogy telefonon beszelek valakivel, akinek testszaga van, es akinek a kisugarzasa taszito szamomra. Most szombaton volt egy ilyen pasas, egyszeruen felallt a hataom a szor ahogy hozzamszolt, pedig normalisan nezett ki.

2016. dec. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

17 éves lányként írom, a férfiak igazi rajongójaként, hogy a lányok egy dologtól undorodnak, de attól iszonyúan: a proli férfiaktól. Az én férfiideáljaim kiskoromtól kezdve Al Pacino, Jeremy Irons, John Wayne és így tovább voltak, akiket mindig igazi férfiaknak állítottak be (az M Butterflytól eltekintve xd) és most is azok a férfiak tetszenek, akik határozottak, céltudtatosak, van egy stílusuk (pl Gimiboszi (Election) c. filmben is erről ábrándozik a proli tanár h bárcsak az olasz riviérán csapathatná cabrioval).

És abban igaza volt az egyik hozzászólónak, hogy tényleg szinte csak az számít, h meg tudja-e nyerni magának szavakkal a lányt, nem számít h kövér-e, kopasz vagy kisfarkú, pl itt van Kern András, 74 éves de kb egy mondata után már nedvesedek mert olyan jó szövege van (és megjegyzem, ő sose volt nő nélkül, pedig rá igazán nem lehet azt mondani h egy casanova).

Szóval összegezve: értékelem a jószívű, kedves férfiakat, de ha nincs férfias attitűdöd (amihez nem kell oénz, ez nagyon fontos!)

2022. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

*akkor bukta az egész. Ha így vagy ezzel, próbálj meg utazni, élni egy kicsit, szakadj ki a melóból, szerezz barátokat ha nincsenek, csajozz jóval tőbbet, légy lovagias, de érezze a csaj h megvagy nélküle és nem létfontosságú neked, másülönben elriasztod. A papucsokkal semmire nem megyünk...:(

Ezek az én tanácsaim, remélem segítettem és nem veszitek támadásnak, mert nem az. Csak néha szembe kell nézni a valósággal.

2022. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!