Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Arról már lemondtam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arról már lemondtam, hogy valaha is párkapcsolatom legyen, de az nagyon hiányzik, hogy valakivel beszélgessek akár csak a neten. (? )

Figyelt kérdés
Mindig volt valaki, akivel beszélgettem, és akit aztán persze elriasztottam, mert amúgy elég elviselhetetlen vagyok, most viszont már nem beszélgetek 3-4 hónapja senkivel és ez felőröl... Ismeretlenek.hu-ra feljárok, hátha lesz egy értelmes lány, de rájöttem, hogy értelmes lány nem jár ilyen oldalakra.
2016. okt. 1. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

Én is kb ugyanígy érzek, fölösleges az egész, bármelyik lánynak írhatok én akármit, akkor is pár nap múlva felszívódik az összes, meg legtöbbször csak egyszavas válaszokat adnak.

Szóval így már lassan kezdek megbékélni ezzel a gondolattal, hogy ez van, nem is érdekel már ez az egész, nem kell sok hozzá, hogy érzelmileg teljesen függetlenné váljak, hogy sehogyan sem érezzek késztetést, hogy bármi is lenne majd a későbbiekben, vagy ha random lesz, akkor lesz, de önmagamat nem fogom továbbra ezért törni, mert fölösleges.

2016. okt. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából én már beletörődtem, hogy nem kellek senkinek, de néha vannak mélypontok, amikor rettentően magányosnak érzem magam, még ha amúgy szeretem is a magányt. Elalvás előtt sokszor a párnámat szoktam ölelgetni és odaképzelek valakit, de ettől csak még rosszabb lesz, mert tudatosul bennem, hogy soha nem fognak beteljesülni az ilyesfajta vágyaim.
2016. okt. 1. 00:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell "rágörcsölni" semmire. -Főként fiatalon... idő mint a tenger.

Később majd változik a helyzet,ha nincs társ legyen hobbi vagy házikedvenc a munka mellett vagy sport.

2016. okt. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem görcsölök rá semmire, viszont a tudat, hogy már 23 éves vagyok és még csak egy csókig se jutottam el, rohadtul fáj. Folyton azon rágódom, hogy mennyire fogom bánni egy 10 év múlva, hogy nem voltam kicsit bátrabb. Sajnos már nem leszek fiatalabb.

Van hobbi, munka és sport is. A nap nagy részében lefoglalom magam, de van pár óra, amikor nem töltöm az időt hasznosan, és sajnos elkezdek gondolkodni.

2016. okt. 1. 00:47
 5/7 anonim ***** válasza:

De sok van ám hasonló mint te, fiú és lány is.

A srácok azért mert későn érők, vagy valami sérelem érte őket a suliban vagy csalódtak...

A lányok meg azért mert sokuk komoly és tanulnak, hogy elérjék a céljaik, vagy nem akarják odavetni maguk 26-nak egy pasi elé.


Rengeteg oka lehet.

Nem egyszerű párt találni, de nem lehetetlen - hiszem, hogy mindenkinek van "másik fele" csak ugye megtalálni nehéz.

2016. okt. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kenzo Tenma ***** válasza:
Haverok nincsenek? Velük el lehet menni szórakozóhelyekre, nem kell görcsölni, érezd jól magad, esetleg pár csajhoz odamész táncolni aztán hátha lesz valami. Több társkereső oldal is van, azokat is meg lehet még próbálni.
2016. okt. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

1. "amúgy elég elviselhetetlen vagyok" akkor VÁLTOZZ MEG! hogy ne legyél elviselhetetlen.

logikusan gondolkodj már, ki akarna egy elviselhetetlen embert magának?

te választanál egy elviselhetetlen nőt magadnak?

2. miért kéne lemondanod? ja, csak mert a hozzád hasonló korúak itt állandóan panaszkodnak és magukat sajnáltatják, akkor most te is be akarsz állni a sorba?

3. miért akarsz megelégednek a mostani helyzeteddel?

a VÁLTOZÁS, a KITARTÁS, a KÜZDÉS szavakról hallottál már?

4 eléggé szánalmasan viselkedsz! én se választanék egy ilyen pasit, akinek nincs életkedve ilyen fiatalon, akiről süt a pesszimizmus és a negativizmus!

5. az élet más területén is ennyire gyenge akaratú vagy és nincs kitartásod? ha nem ilyen vagy, akkor a párkapcsolat miért más?


Mindenki úgy alakítja az életét ahogy akarja. A saját életedért TE vagy a felelős, nem más!

Tanulj meg küzdeni és kitartani!


Ajánlom figyelmedbe a Békés harcos útja című filmet!

Hasznos lesz számodra! :)

2016. okt. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!