Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van-e Magyarországon olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e Magyarországon olyan klub vagy rendezvényszervező ami kövér/100-120 kg feletti/hölgyeknek, illetve a hozzájuk vonzódó férfiaknak van?

Figyelt kérdés
Külföldön tudom,hogy vannak ilyenek,örülnék ha kis hazánkban is lenne.A kövér hölgyeknek is klassz lenne,hogy olyan pasik lennének ott,akik őket kedvelik./Én is ilyen férfi vagyok/

2016. okt. 2. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

",örülnék ha kis hazánkban is lenne" - szerintem senki nem gátol, hogy szerbezz ilyet.

Amúgy van ilyen társaság, ismerek is tagokat, de nagyon nincs szükségük ilyen nyálcsorgatókra.

2016. okt. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ott van a Fb, ahol pár perc alatt tudsz ismerkedni kövér nőkkel.

Eggyel én is ismerkedtem, csak onnan lett elegem, hogy hiába ámítsa magát, hogy a külső nem számít, miközben minden napon küldötte magáról a képet - "Hogy tetszem?" Kérdéssel. Döntse már el, hogy számít-e a külseje, vagy nem.

2016. okt. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudok ilyenről, csak FB-s ilyenjellegű társkereső csoportról, de az egy katasztrófa! Írni alig tudó emberek, igénytelen nők naponta 10 képet felraknak magukról... A kedvencem a bajszos csaj volt. :)

Részemről maradok a Tindernél. :) Kövér nő vagyok, van fönt több egész alakos képem, aztán megtalál az a férfi, aki erre vágyik. ;)

2016. okt. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információdat.A neten láttam videókat ilyen partikról,ahol csak nagyon kövér hölgyek és rajongóik voltak.Bíztam benne,hátha van Magyarországon is.Sikeres pártalálást kívánok!
2016. okt. 3. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:

# 3: persze, mert a Tinder az sokkal jobb - mi?

Azért érdekelne, hogy te, milyen pasikat preferálsz... .

2016. okt. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!