Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire igaz az hogy lehetsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az hogy lehetsz bármilyen ronda alacsony kövér és szegény, ha jó a dumád és vicces, kedves, figyelmes vagy könnyen lesz átlagos barátnőd?

Figyelt kérdés
2016. aug. 28. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
A " Személyiség varázsa ,, létezik..!! :D
2016. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
még viccesnek se kell lenned, ha sok pénzed van.. akkor is lesz bnőd.
2016. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem igaz.
2016. aug. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Van rá esélyed. Nálam volt olyan, hogy látatlanban fülig szerelmes lett a lány, csak a dumától. Két éves kapcsi lett belőle.
2016. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Teljes mértékben kamu. Szerintem még azok se gondolják komolyan, akik ezt mondják.
2016. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

Ez csak a sablon, azért hogy ne öld meg magad. Kérdés az, hány olyan nőbe botlottál már aki azzal levakarta magáról a dolgot hogy "biztos lesz olyan akinek tetszeni fog, de az nem én leszek..

Legtöbb nő az érdeket nézi. Föbb szempontok: Mennyit keresel amivel eltudod tartani. Mid van meg, mi van kialakítva készen amire már egy család is mehetne. Illetve, egy általános dolog, Nők nem mászkálnak csúnya pasikkal mert hogy az már a külsőslég által milyen ciki már.. na meg egy nő nehogy már ennyire alá adja az igényeit hogy beérje ennyivel. Tehát nem elkeserítés képp, de ez csak illúzió, amit nők fenttartanak benned azzal hogy Jó ember vagy meg vicceske, de semmi több.. Magyarán mai szemmel nézve a társadalomban, és a nők igényeit nézve, az összes ronda férfi kb felkötheti magát. Vagy beletörődsz hogy egyedül kell élned, feladva a vágy álmaidat, a tervezésekkel hogy egy kedves szép barátnő, család s boldog élet.. Vagy elkezdhetsz zülleni. Tenni meg nem lehet ellene sokmindent, személyiségen meg nem lehet változtatni egyik napról másikra. Le lehet pontozni. nem én vagyok a gonosz, én csak definiálom a reális valós helyzetet a mai nőkből kiindulva

2016. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Ismertem olyat aki extrém kövér,magas,szegény,extrém jófej,vicces volt és kb mindenki szerelmes volt belé,mai napig azt látom,hogy egyik b.nő után szerzi a következőt akik nem csúnyák. Szóval szerintem helytálló.
2016. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
Ha így lenne már egy egész háremem lenne.
2016. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Láttam már rá példát! Volt egy srác ismerősöm, dagi, nem túl helyes, nem túl magas, de nagyon kedves volt, verseket írt, minden szar, és olyan barátnőt szedett össze hogy ihajj. Szerintem az ilyen srácoknak az a titkuk, hogy nem a nőknek akarnak megfelelni a kedvességükkel, a figyelmességükkel vagy a humorukkal, hanem alapból ilyenek mindenkivel és ez bizony nagyon vonzó tud lenni. Meglátszik, ha valaki csak erőlködik ezen és abszolút nem ilyen valójában.
2016. aug. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Mi az hogy "jó a dumád és vicces"? Bemagolod a vicckönyvet?

A nőket meg sem fogod tudni közelíteni, nem hogy akár egy viccedet is meghallgassák.

"Önbizalom", haggyá' má'... Az csak úgy a semmire nem alakul ki, sok-sok pozitív visszajelzés kellett volna hozzá, már a korai kamaszkorban.

2016. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!