Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan ilyen sok magányos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ilyen sok magányos, sikertelen, szűz, tapasztalatlan fiú/férfi van az országban, akik nem találnak egyetlen lányt sem?

Figyelt kérdés

Mégis mi ennek az oka? Tényleg csak a lányok hibája lenne?

Mindig elutasítottak, vagy meg sem próbáltok ismerkedni?



2016. okt. 5. 11:19
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
80%

#10


Hát azért pl. Quasimodo vagy John R. Dilworth hiába poénkodik meg minden, hidd el hogy elzavarnád.

2016. okt. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
59%

10-es vagyok.

De ha már ismertebb embereknél tartunk, például millióknak bejön benedict cumberbatch vagy adrien brody, egyiket sem mondanám első látásra helyesnek.


Amúgy senki nem cáfolta, hogy előnytelenebb külsővel nem nehezebb ismerkedni, de ez visszafelé is ugyan úgy igaz. Maximum ha nő vagy, akkor többeknek jó lehetsz egy estére sötétben,ha nincs más, de ennyi.

2016. okt. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
68%

#12


De ez ott bukik el, hogy mondjuk Átlag Bálint tök jó is lehetne, de megjelenik mellette valami szuperpasi klón és onnantól ő láthatatlan és a poénkodásai pont le vannak szarva, sőt a "szuperpasi klón" simán lopja a humorát vagy az Átlag Bálint által kitalált vicceket úgy adja elő mintha ő találta volna ki - átéltem ezt már, igaz régen, de nagyon bosszantó.

2016. okt. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Biztos ilyen is van, nem vitatom. Én fordítva jártam így. Beültünk egy pub-ba barátokkal, beszélgettem egy sráccal, belibben a két barátnőm, akik vékonyabbak (amúgy én sem vagyok elhízva) Erre a srác elmegy italért, de nekem valahogy elfelejt hozni. Több körben is. Nem mint ha elvárnám, csak megalázó volt.
2016. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Úgy értem, mindkét barátnőmnek hozott, nekem nem.
2016. okt. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
37%

Ez a külső dolog annyira unalmas, a siránkozó pasik nagy része nem Quasimodo. Ha elmenne edzeni pár hónapig, normálisan felöltözne, csináltatna egy előnyös frizurát, esetleg megszabadulna a szemüvegétől, egyből legalább átlagos lehetne.


Motiváló példa:

[link]

2016. okt. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
85%

Lehet erről beszélgetni a végtelenségig, de higyjétek el, a genetika ellen nincs megoldás.

Ha holnapra varázsütésre szépfiú leszel sem fogod tudni SOHA levedleni az évekig, évtizedekig tartó megalázás által kapott lelki megnyomorodás tüneteit, azaz soha nem lehetsz magabiztos, egészséges férfi, ez az első beszélgetéskor ki fog derülni, amikor nem tudsz egy 2 másodpercig tartó Kínos csendet" lekezelni.

2016. okt. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Akkor élj ebben a hiedelemvilágban, ha az neked jó.
2016. okt. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
50%

Kérdésre válaszolva:


A mai tizenéves pics@kn@ak az egzotikus alakok kellenek meg a bűnöző alakok. Azt hiszik meg tudják őket változtatni.


Na mondok valamit (ez az árukapcsolás) :


Ha neked egzotikus alakok kellenek (kisebbségi, migrik, ázsiai) sokkal nagyobb eséllyel kapsz el tőle nemi betegséget. Példa: AIDS, Szifilisz, gonorrhea (kankó) stb...


Második ok:

plusz azért nem csajozok mert az elvárásaik az egekben. Minél csóróbb egy környék annál pénzéhesebbek az ottani nők. Másrészt életkoromnál fogva nem állnának össze velem tapasztalatlanságom miatt.

2016. okt. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
41%

Magányos vagyok és sikertelen a lányoknál. Többségében elutasítottak, azóta nem is merek próbálkozni.

Normálisan nézek ki, kondizok, gitáron tanulok, kedves vagyok. De hiába mindez, ha nem 2 méteres hajam van és nem otthonkában járok suliba.


16/f

2016. okt. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!