Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 felett még lehet normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 felett még lehet normális pasit találni?

Figyelt kérdés
Eddig csak idiótákkal hozott össze a sors válás után. Vagy nagyon papucs volt vagy pedig egy bunkó. Nagyon ritka az átmenet. Szerintetek hol érdemes párt keresni ennyi idősen?
2016. okt. 6. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Konkrétan keresni szerintem nem lehet.Jön magától.Bárhol.Akár egy boltban, egy piacon, bárhol.Erre nincs recept, ha jönni akar akkor jön, ha meg nem akar, akkor nem jön.

Nem tudom hogy állsz a társkeresőkkel, tőlem mondjuk távol áll, de ha neked esetleg opció, próbálkozz.De hidd el, jobb ha spontán jön.

2016. okt. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Természetesen léteznek olyan 40 feletti, normális, egyedülálló férfiak, akik kapcsolatra vágynak. De azért ne felejtsd el, hogy 40 felett a legtöbb olyan normális férfi, aki tényleg vágyik egy tartós kapcsolatra, az vagy házas vagy más formában van komoly kapcsolata. Tehát nyilvánvalóan jóval időigényesebb lesz az igényeidnek megfelelő párt találnod, mint a házasságod előtt. Főleg, ha van gyereked és te neveled.


Nagy titok azonban itt sincs. Ha elmész téged érdeklő kulturális programokra (pl. színházba, koncertre, felolvasóestekre), sportolsz vagy vannak olyan hobbijaid, amelyek kapcsán megismerkedsz más emberekkel, akkor ha kedvesen és nyitottan viselkedsz, akkor van esélyed, főleg az ötvenhez közelítő korosztálynál. Persze a külsődről semmit nem írtál, és nyilván az is fontos.


Ha inkább egyedül szoktad tölteni a szabadidődet, akkor pedig megpróbálhatod az online társkeresést is.

2016. okt. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
itt lehet. én pl sem bunkó sem papucs nem vagyok
2016. okt. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 RRR ***** válasza:

persze,csak sajnos kihaló fajta...


nem egyszerű találni,,,,de amúgy tényleg bárhol beleakadhatsz

nincs gyűjtőhelyük:XDD

2016. okt. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hibernáld le magad hat évre és várj meg :)


Amúgy biztos hogy lehet. Hogy hol, ne kézdezd mert én meg nőt nem találok normálisat. Exel meg is beszéltük hogy se normális nő nincs, se normális férfi :)

2016. okt. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én szeretném azt mondani, hogy persze, lehet, de sajnos nekem is hasonlóak a tapasztalataim. (Mindenesetre hadd jegyezzem meg, nem kéne attól valakit idiótának titulálni, mert nem felel meg a TE elképzeléseidnek...)

Az tény, hogy hosszas ismerkedés után én sem találtam olyan negyvenes férfit, akivel el tudtam volna képzelni a jövőm. Ezért - bár nem így terveztem - egy harmincas férfival jöttem össze. És nem csak én: szinte az összes negyven körüli nőismerősöm így tett.

2016. okt. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bárhol akadhat...
2016. okt. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!