Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi valaki másnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi valaki másnak adná ki magát a kapcsolat elején, de aztán bevallaná, hogy ki ő, megbocsájtanátok neki?

Figyelt kérdés
Egy neves család férfi tagja, akit a városban mindenki ismer (csak névre), de sajnos a befolyásuk és a pénzük miatt nem talál mást magának, csak szilikonozott "guminőt", ha a kapcsolata elején Kovács István, kőműves/szakács/újságíró stb-nek adja ki magát, de később a kapcsolat komolyra fordulásánál bevallja, hogy ki is ő, megbocsájtanátok neki?

2016. okt. 7. 19:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ha valaki szemében két ember egyenlő akkor ugyanakkora bizalmat kell élvez ír mind a kettőnek a másik részéről.

Nem különb egyik sem a másiknál és nem jogosít fel senkit sem a neve arra, ha valakivel komolyan gondolja a kapcsolatot, hogy hazudjon és elhallgasson bármit. Amennyiben így van nem lehet komolyan venni.

Erre van aki a saját bőrén tapasztalva jön rá.

2016. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

szóba se állnék vele

és ha azt is csak hazudja?

idióta az illető

2016. okt. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
54%

Megbocsátanám.

A hazugságot elítélem, de azért motoszkálna a fejemben, hogy mennyit kellett csalódnia ahhoz egy intelligens férfinek, hogy ehhez folyamodjon. (Legalábbis feltételezem, hogy intelligens).

2016. okt. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
62%

lehetséges, hogy megbocsátanám. persze attól függ, milyen hamar mondja el. a legelején nem várok el bizalmat, amikor mégcsak megismerkedtünk. én se bíznék benne, elvégre idegenek vagyunk. ki bízik meg egy idegenben?

de ha randiznánk párat, beszélgetnénk stb, és mondjuk egy hónapon belül nem mondaná el, akkor nem biztos hogy túl tudnám tenni magam ezen. ennyi idő alatt azért látná szerintem, ha aztán csak a pénze kellene, na meg minek mentem volna el vele randizni másodszorra, harmadszorra?

persze lehet a valóságban, ha tényleg ilyen helyzetbe kerülnék, akkor nem tudnék megbocsátani. mert az járna a fejemben, hogy miben hazudott még, mi az amiben most hazudik stb. lehet paranoiás lennék.

a legjobb nem hazudni.

2016. okt. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%
Ha valaki szereti a másikat valóban, akkor ezt nem teheti meg hosszútávon bármilyen intelligens. Mert senki sem játékszer én azt gondolom. Ahhoz, hogy ez megbocsátható legyen és bízni tudjon benne és folytatni tudja az aki elől el lett hallgatva az igazság alapos magyarázattal kell szolgálni és nem lehet természetesen egy mosollyal elintézni. Tegyuk fel, hogy ő ismer engem oda-vissza kívül és belül, akkor ez kölcsönös kell, hogy legyen teljesen mindegy, hogy ki is ő, ki ismeri és ki nem ismeri. Mert, ha nem így van egyoldalú a kapcsolat és és egy egyoldalú kapcsolat az nem kapcsolat.
2016. okt. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

jha, hát annak idején jelenlegi páromnak én se mondtam meg az igazi nevem, más névvel ismert meg a neten, csak a komoly randik előtt mondtam el neki, mielőtt élőben találkoztunk volna, hogy nem pl. Sára vagyok. Én azért nem vállaltam fel az igazi nevemet, mert attól féltem, hogy valami ismerőssel akadok össze vagy ismerős megtalálja a nevem. Kellemetlen magyarázkodásokat nem akartam, hogy miért keresgélek a társkeresőkön. Egész országban nincs még egy ilyen családnévvel rendelkező, mint a miénk. Aki szintén ezt viseli, az rokon. Megértette, nem haragudott meg érte. Lehet, majd én is figyelmébe ajánlom a netet, hátha neki is összejön. Igazából tényleg nem nagyon tud a melón kívül máshol ismerkedni. Zsúfolt a munkarendje, partikat ne elemezzük, elképzelhetitek, hogy oda kik vannak meghívva.

Kössz a válaszokat!

2016. okt. 9. 18:27
 17/19 anonim ***** válasza:

A te indokod is teljesen érthető volt.

A barátaimat élő ismerkedéskor is rajtakaptam néha, hogy más nevet kamuznak :D Akkor egyébként nagyon viccesnek tűnt a dolog, úgy messziről hallgatva :D


Egyébként tényleg teljesen logikus, ha ezt teszitek. Borzalmas érzés, ha az embert kihasználják. Tárgyként kezelik, pedig ő a szívét lelkét adná.

2016. okt. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
56%

ha tényleg annyit dolgozik, nem is kell neki senki

úgyis csak elhanyagolná

2016. okt. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
18-as) hogyne... -_-
2016. okt. 10. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!