Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sors iróniája? Avagy hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sors iróniája? Avagy hogyan béreljünk helyet a firend zone-ban?

Figyelt kérdés

Az érdekelne h ti lányok nagyon ki vagytok éhezve a jó beszélgetésre/odafigyelésre? Én nagyon szeretek beszélgetni, beülni valahova főleg lányokkal csak a szórakozás kedvéért. Az ilyen barátságaim általában végül ott érnek véget h a lány rám mozdul. Ebből kifolyólag volt egy-két kalandom de nem igazán igénylek komoly kapcsolatot perpil. (nyilván ha találok olyan lányt akkor nem lesz kérdés).

Szóval ennyire rossz a helyzet, ha valaki kicsit kedvesebb, kicsit jobban néz ki már nem is lehet friend zone-ban? (kor is érdekelne)


2016. okt. 9. 00:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha pedig nem játszadozol velük, akkor egyszerűen beléd szeretnek.
2016. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Ha pedig nem játszadozol velük, akkor egyszerűen beléd szeretnek."

Ez hülyeség. Ha játszadozol velük, sokkal nagyobb eséllyel szeretnek beléd.

2016. okt. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy melyik esélyesebb? Szerintem nincs erre szabály. A szerelem, de nevezzük inkább mondjuk erős vonzalomnak, kialakulhat így is úgy is. Akkor is például, ha korrekt a pali és nem küld egyéb félreérthető jeleket. Megismerik a személyiségét lassan és rájönnek, hogy hopp, én pont őt kerestem. :)
2016. okt. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A személyiség nem számít a nőknek, éppen ezért vagy azonnal kialakul a vonzalom (amit megfelelő taktikázással, játszmázással lehet szerelemmé alakítani), vagy soha nem fog.
2016. okt. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"A személyiség nem számít a nőknek, éppen ezért vagy azonnal kialakul a vonzalom (amit megfelelő taktikázással, játszmázással lehet szerelemmé alakítani), vagy soha nem fog."


féigazság.


ez az igaz: "A személyiség nem számít a nőknek, éppen ezért vagy azonnal kialakul a vonzalom" - vagy soha.


a taktikázás nemcsak gáz, de szemétség is, és bizonyítványt állít ki a taktikázóról.

2016. okt. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. okt. 10. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!