Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ha 1 nővel komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha 1 nővel komoly kapcsolatot szeretnétek kezdeményezni, akkor mennyi lenne nektek az előző partnerek nagy száma, hogy mégsem mernétek vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Ismerkedtünk és ő mondta,hogy 12- vel lefeküdt már és volt akivel hónapok kihagyása után többször, meg voltak párhuzamos kapcsolatai is.(ő 25) Nemigazán tetszett amit hallottam.
2016. okt. 9. 10:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%
Mivel azon az elven vagyok, hogy amíg teheti az ember éljek mi magát így nem érdekel hány partnere volt előttem. 26/F
2016. okt. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

1. Számít a kora is.

2. Számít hogy mikor veszítette el a szüzességét. (Nem mindegy hogy egy húsz éves lány 6 év alatt, vagy 2 év alatt volt ugyanazon számú pasival)


A barátnőm most 21 éves én vagyok neki a harmadik. 16 évesen veszítette el és a másik kettő srác is tartós kapcsolatban volt meg neki. Nekem ez teljesen rendben van.

Pl egy 25 évesnek ha már tíz éve nem szűz, akkor a 12 sok lenne nekem is egy tartós kapcsolathoz. Ha meg még később vesztette el, akkor annál durvább.


Úgy 25-26 éves korig az évi átlag 1 amit okésnak tartok, a szüzesség elvesztésétől számítva

24/F

2016. okt. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Olyan 2-3 partnerig még el tudnám fogadni a dolgot,4-et esetleg egy nagyon jó nő esetében,5-öt egy MINDEN SZEMPONTBOL toplistás hölgy esetében,de 6-ot és azon felül már SEMMIKÉPPEN SEM...
2016. okt. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
33%
Figyu, szerintem nincs jogod ilyeneket kerdezni mastol. Illetve nem befolyasolja a kapcsolatot. Budapesten ez az aggszuz kategoria . Ugyhogy gyere fel Budapestre es meglatod, hogy tobbet em akarod tudni a szamokat :D
2016. okt. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

Nem érdekel az előző partnerek száma (amennyiben nem valami hivatásos módon gyűjtötte őket).


Az viszont érdekel, hogy ezek a korábbi partnerek lezárt dolgok legyenek, nem szeretem, ha folyton az exekkel lóg, ha a többségük ott van az életében.


Valamint fontos, hogy már lezárt legyen ez a korszaka. Ha komoly kapcsolatot akarok, akkor nem akarok koppanni, hogy "jaj, én még élni akarok". Ha azt látom, hogy még nem zárta le magában ezt, akkor abból csak nem komoly kapcsolat lesz velem is.

2016. okt. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem aki ez alapján ítélkezik,az álszent.Abszolút nem az határozza meg egy ember jellemét,hogy hogy áll a szexualitáshoz.Vannak ismerőseim,akik viselkedésre és agyi szintre is egyértelműen r*b*ncok,de ha egy pasi közeledik feléjük,akkor eljátsszák az elérhetetlen szűzkislányt.Pedig értéktelen,buta libák,csak sokat hisznek magukról.


És ismerek nagyon értelmes,kedves,aranyos lányokat is,akik simán benne vannak egyéjszakás kalandokban.Nincs ezzel semmi gond.


A gond leginkább azokkal a pasikkal van,akik maguk falják a nőket,de a nőktől elvárnák,hogy legyen tartásuk.Olyasmit elvárni,amit te magad sem teljesítesz?Röhejes.


Kérdező,ha neked nem tetszik,hogy annyi partnere volt,amennyi,akkor ne legyél vele.De lehet egy nagyon értékes lányt szalasztasz el és értékelhenéd,hogy őszinte és nem kamuzza azt,hogy még csak 1-2 partnere volt,mert rengeteg lány kamuzik.Másrészt pedig,neked talán sosem volt egyéjszakás kalandod?:)

2016. okt. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
39%
Azért van egy pont, ahol már rib.ncságról beszélünk.
2016. okt. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
39%
25 éves nőnél olyan 4-5 maximum, de mind kapcsolaton belül legyen. Egyéjszakás kaland, megcsalás azonnal kizáró ok.
2016. okt. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%

Ezek csak számok. Ettől függetlenül mindenkinek megvan az egyedi története.

25 évesen szerintem nekem is kb. ennyi volt az annyi, most mégis férjem van és gyerekem, hűséges vagyok, boldog.


29N

2016. okt. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
10%
3 felett már ne legyen, bár úgysem őszinték, szóval sosem derül ki az igazság.
2016. okt. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!