Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ha 1 nővel komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha 1 nővel komoly kapcsolatot szeretnétek kezdeményezni, akkor mennyi lenne nektek az előző partnerek nagy száma, hogy mégsem mernétek vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Ismerkedtünk és ő mondta,hogy 12- vel lefeküdt már és volt akivel hónapok kihagyása után többször, meg voltak párhuzamos kapcsolatai is.(ő 25) Nemigazán tetszett amit hallottam.
2016. okt. 9. 10:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%
12 egyaltalan nem sok egy 25 eves nonel, nem ertem a bajod.
2016. okt. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
23%

5-6-11:


Aranyosak a gondolataitok, de ezekről felmérések, statisztikák léteznek, hogyha egy nő minél több emberrel volt, akkor később egyrészt annál nagyobb a válás esélye is nála (mint egy nőnél aki kevesebb férfival volt), másrészt a megcsalás esélye is.


Nem kell kérdezni. Jó, ne kérdezd. Csak a statisztikák alapján nagyobb az esélyed, hogy megcsalnak, 10-20 év múlva már elvált ember leszel, vagy hogy (ha férfi vagy) lesz "gyereked", akinek nem te vagy a biológiai apja.


De igazatok van, egyszer élünk.

2016. okt. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
15%

Amit az utolso irt az igy van! Mondjuk teny hogy a 12 nem sok plane hogy en 21 eves lanyoknal hallottam ilyen szamot.

Amugy meg utolso teljesen mindegy a nok elobb utobb ugyis csalni fogjak a ferjeiket.

2016. okt. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
16%

Engem zavarna. Mindig az jutna eszembe, hogy jesszus hány ember beszélhet arról hogy hogyan dugták meg a lányt. Kiábrándító. Nálam kizáró ok lenne ez.

És nem tartom magamat maradinak. De azért 12 már sok. Még 7-8 talán belefér, de csak talán.

2016. okt. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#12 miért,talán az,ha kevés partnere volt,garancia arra,hogy boldogok lesznek együtt és nem fog félrelépni?Abszolút nem,ezt semmi nem garantálja,sőt én ponthogy azt veszem észre,hogy a legtöbb válás azért van,mert fiatalon nem élték ki magukat a felek,már 20 évesen családot alapítottak,aztán 40 évesen jön a kapuzárási pánik és bumm.


Másrészt pedig szerintem fontos a tapasztalatszerzés,hogy tudd,hogy milyen partnert szeretnél majd magad mellé,nem kell laragadni az első jöttmentnél.

2016. okt. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
9%

15:


Ha egy nő szűzen megy férjhez, akkor a válás esélye 20% tíz éven belül.

Ha egy nő úgy megy férjhez, hogy már volt előtte 10 partnere, akkor a válás esélye 80% tíz éven belül.


Senki nem beszélt arról, hogy az első emberrel kell maradni, akivel az életedben voltál. Eddig ilyet még azok sem írtak, akik azt akarják hogy kevés korábbi partneres párjuk legyen.

Hanem hogy ha valaki

a, ésszel tud választani

b, nem fekszik le pár randi után bárkivel

c, alapból a tartós kapcsolatok érdeklik


Akkor mindhárom dolog teljesülése esetén úgy sem lesz olyan nagy száma partnerek tekintetében, hogy az bárkit zavarjon

2016. okt. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ez a %-os dolog baromság.És azt azért tegyük hozzá,hogy általában a férfiak lépnek félre és kisebb részben a nők...de felesleges ezen vitatkozni,nem ezen fog múlni a házasság tartóssága.
2016. okt. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

17:

Mi az hogy a férfiak lépnek félre főleg?? Erről hol hallottál? Mendemondákon kívül mesélsz valamit?


Azt ismered, hogy a férfiak, akik azt hiszik a saját gyereküket nevelik, azok 4-10%-a valójában más gyerekét neveli, amiről sem a gyerek, sem az "apa" nem tud, mert az anyuka félre kúrt és más gyerekét hordta ki?

Kíváncsi lennék hány nő nevel valójában olyan gyereket, amiről azt hiszi hogy az övé, de valójában nem. 4-10 fő egész Magyarországon? :D


Vagy azt tudtad hogy a válások 75%-át a nők kezdeményezik ma Magyarországon?

2016. okt. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Igazából engem az zavar jobban,hogy párhuzamos kapcsolatai is voltak. A meglévő barátja mellett kereste a következőt. Magyarul többször megcsalta az aktuális párját. És az ismerősi körben ezt többen is tudják úgyhogy letagadni se tudta volna.
2016. okt. 9. 15:19
 20/21 anonim ***** válasza:
#17 Az általam ismert nők nagy része lépett már félre. Az általam ismert férfiak között alig van olyan, aki félrelépett volna már.
2016. okt. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!