Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 év körüli lányok, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli lányok, nektek mennyire számít, hogy milyen hangja van egy pasinak?

Figyelt kérdés
Akinek esetleg nem olyan mély, erőteljes beszéde van, hanem mondjuk magasabb hangú, csendes beszédű, azt helyből lepattintjátok? Mennyire számít a beszédhang nálatok?

2016. okt. 9. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem kb beszédhang-fétisem van:D Volt már,hogy valakibe a hangja miatt szerettem bele...nekem nagyon sokat számít,főleg,ha érződik belőle a magabiztosság.

20L

2016. okt. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokat számít, de nem pont a mélység magasság miatt. Volt egy fiú, akinek bár mélyebb hangja volt, iszonyatosan irritált. Másnál pedig szinte a hangja miatt lettem belé szerelmes.
2016. okt. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, azt hittem nem tulajdonítotok neki ekkora jelentőséget. :)
2016. okt. 9. 18:33
 4/4 anonim válasza:
Sokat szamit. A hang is vonzalmat kelt az embereknel,ugyanugy ahogy a kulso. Gondolj bele te tudnal egy emberrel kapcsolatot letesiteni akinek a hangja idegesit?vagy akar csak baratkozni?Kotve hiszem.En is ismerek olyan embereket akiknek a puszta hangja is idegesit. Egy olyan emberrel akinek a hangja IS tetszik letudnad elni az egesz eletedet,ha tokeletesen osszeilletek.Szerintem ezzel mindent elmondtam,de olvass utana.
2016. okt. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!