Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek is van olyan barátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is van olyan barátok, barátnőtök aki közel a 30-as éveihez szűz?

Figyelt kérdés

A kamaszkori legjobb barátnőmről van szó. Végig nézte ahogy a 20-as éveim elején elkezdett kibontakozni a szerelmi életem, aztán szakítás, új kapcsolat, szakítás, ezekből fakadó csajos picsogások.


Plusz a huga 14 évesen randizott, társasági életet élt.


Mind a ketten jó tanulók voltak, egyetemre jártak. A huga középsuliban és egyetemen is hatalmas haveri társaságban mozgott, házi bulik, színház havonta egyszer kétszer.

A barátnőm meg soha nem szerzett barátokat. Rajtam kívül egy barátnője volt még, de az a lány labilis volt és nem tartották meg a kapcsolatot.


20-22-23 évesen próbáltam bulikba vinni, mert volt rájuk igénye, csak egyedül nem mert elmenni.

Nulla tapasztalat hián félt a férfiak közelédésétől.


Most 27 éves, rettentően magányos, külföldön él és dolgozik egy egyetemen, de ott sem vesz részt a társasági életben.

Végre eljár sportolni (100+ kiló) de a sorstársaival sem épített ki semmilyen kapcsolatot az elmúlt 4 hónapban.


Ez már a szándékos önsanyargatás amit csinál, vagy minek lehet ezt nevezni? Hiányzik neki egy társ, egy férfi, de egy helyben toporog. Néha kifakadás, hogy ő úgy jó ahogy van, néha meg, hogy ilyen kövér olyan kövér.


Felnőtt nő, már nem tudok hogyan segíteni neki, de sajnálom szegényt.


2016. okt. 10. 11:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell sajnálni. Nem mindenkinek van igénye bulizásra. Nekem sincs. 30 évesen szűznek lenni szerintem kevésbé gáz, mint 13-16 évesen dugni.
2016. okt. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Van akin nem lehet segíteni. Ha ő nem győzi le a félelmét akkor csinálhatsz bármit.
2016. okt. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

De neki épp, hogy hiányzik a társasági élet. Nem a vad bulik és fesztiválok, csak az, hogy legyenek körülötte emberek akikkel beszélhet.

Ha ez nagy ritkán össze jön, akkor meg messze elriaszt mindenkit mert úgy érzi, hogy mindenkivel meg kell osztania a munkáját. Mikrobiológus és kutató, tehát az emberek kis százaléka érti, hogy miről beszél, és egy összejövetelen, bulin nem ilyenről akarnak beszélni az emberek.


Táncolni is szeret, azta zenei stílust szereti amit én, úgyhogy ha ketten megyünk valahová az jó, de egy idő után kínossá válik a helyzet, mert jönnek oda hozzám a férfiak, felkérnek táncolni, udvarolni akarnak, őt észre sem veszik.


Én meg hárítok, mert van férfi az életemben, csak szórakozni akarok. Ha sikerül áthárítanom a férfiak figyelmét a barátnőmre akkor az első két mondat után behal a kommunikáció.

2016. okt. 10. 11:29
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ha valaki 30 éves korára ilyen szinten nem tanul a hibáiból, akkor meg is érdemli, hogy egyedül legyen.


Mégis hogy szeretnél a barátnődön segíteni?! Súgsz neki egy bokorból, hogy mit mondjon, mint Cyrano?

Aztán ha eljön a nagy pillanat, majd tartod az ágy mellett a gyertyát?

Bocs, de ez egy olyan út, amit neki is egyedül kell végigjárnia. Téged se noszogatott senki, hogy kezdj pasizni, és mit csinálj, te is elbuktál és felálltál, és tanultál a hibáidból. Így jutottál el oda, hogy most van egy tartós kapcsolatod.


Tanácsot adni lehet, de nem tudsz helyette cselekedni.

2016. okt. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát ekkora testsúllya, természettel, egyáltalán nem lesz könnyű neki a pártalálás. Talán egy ugyanilyen természetü, de okos zsenitudóssal kéne összehozni. A kérdésre. Válaszolva, nekem nincs ilyen ismerősöm.

22f

2016. okt. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is biológus vagyok, tényleg furák vagyunk így TTIK-sok, én szintén természettudóssal jöttem össze, mert úgy érzem csak mi értjük meg egymást :D De cska magától tudna változtatni a dolgon, esetleg ha lefogyna egy picit és megjönne az önbizalma akkor menne is
2016. okt. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Most már a fogyás útján van. 6 éve mondom neki, hogy fogyjon le a saját egészsége érdekében, most jutott el a tudatáig. De így is hosszú hónapokban telt, mire rá beszéltem, hogy fektessen pénzt az égészségébe és menjen személyi edzőhöz, mert ha vakon neki lát, csúnya dolgokat művelhet magával.


Mindegyikötöknek igaza van, és én is tudom, hogy valami nagyon gyenge szélmalom harcot vívok vele kapcsolatban, de nem tudok leszállni a pátyolgatás vonatról. Próbálok lelket önteni belé, ha csügged a tornával, kondizással akkor a lelkére beszélek.


De félek, hogy valóban 40 éves lesz, mire ténylegesen eljútni a tudatáig, hogy valamit kezdenie és változtatnia kellene a szociális életével kapcsolatban.

2016. okt. 10. 11:57
 8/18 anonim ***** válasza:
El sem kellett volna híznia!
2016. okt. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az elhízás a szülei hibája. Mindig tömték az entyem pentyem kicsi lánykájukat. Láttam az ovis képeit, 3-4 évesen is szép kerek volt...ő meg megszokta, hogy bármikor mindent megehet, amikor felnőtt azért nem szóltak rá, később a saját keresetét pedig a létező legegészségtelenebb ételekre költötte.
2016. okt. 10. 12:17
 10/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rossz helyen keresi a barátokat. Lehet, hogy ő belül nem érzi jól magát abban a bulizós, táncolós, pasizós környezetben, csak még ő maga sem érti, hogy az nem oda való. Ha ő mikrobiológiáról akar beszélgetni, akkor keressen hasonló érdeklődésű társaságot ahelyett, hogy egy nem megfelelő környezetbe próbálná beleerőltetni magát.
2016. okt. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!