Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek is van olyan barátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is van olyan barátok, barátnőtök aki közel a 30-as éveihez szűz?

Figyelt kérdés

A kamaszkori legjobb barátnőmről van szó. Végig nézte ahogy a 20-as éveim elején elkezdett kibontakozni a szerelmi életem, aztán szakítás, új kapcsolat, szakítás, ezekből fakadó csajos picsogások.


Plusz a huga 14 évesen randizott, társasági életet élt.


Mind a ketten jó tanulók voltak, egyetemre jártak. A huga középsuliban és egyetemen is hatalmas haveri társaságban mozgott, házi bulik, színház havonta egyszer kétszer.

A barátnőm meg soha nem szerzett barátokat. Rajtam kívül egy barátnője volt még, de az a lány labilis volt és nem tartották meg a kapcsolatot.


20-22-23 évesen próbáltam bulikba vinni, mert volt rájuk igénye, csak egyedül nem mert elmenni.

Nulla tapasztalat hián félt a férfiak közelédésétől.


Most 27 éves, rettentően magányos, külföldön él és dolgozik egy egyetemen, de ott sem vesz részt a társasági életben.

Végre eljár sportolni (100+ kiló) de a sorstársaival sem épített ki semmilyen kapcsolatot az elmúlt 4 hónapban.


Ez már a szándékos önsanyargatás amit csinál, vagy minek lehet ezt nevezni? Hiányzik neki egy társ, egy férfi, de egy helyben toporog. Néha kifakadás, hogy ő úgy jó ahogy van, néha meg, hogy ilyen kövér olyan kövér.


Felnőtt nő, már nem tudok hogyan segíteni neki, de sajnálom szegényt.


2016. okt. 10. 11:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

nekem van egy ilyen barátnőm.

26-27 éves most (nem tudom pontosan) és sose pasizott.. nem volt még barátja, mindig azt csinálta amit a szülei mondtak neki, olyan sulit végzett ami nem érdekelte, olyan munkája lett amit nem szeret... pedig nem lenne rossz csaj, jó alakja van, az arca is szép, de nem foglalkozik magával (bajusz, szemöldök, semmi frizura, nem hord ékszereket, legegyszerűbb, viseltes ruhákban jár). nem tudom mikor fog változni, de ő nem is nagyon próbálkozik... én is néha szóba hozom a pasikat stb, de mindig eltereli a témát vagy legyint hogy jajj nem érdekes... nem lehet mit csinálni velük

2016. okt. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nehéz a helyzete.

Én pl szívesen beszélgetnék vele a munkájáról, mivel vegyész vagyok, tanultam más szakon élettant is, tehát sacc/kb érteném amit mond. De ez mondjuk egy este alatt 5-10 percet jelent, egy buliban kikapcsolni szeretek, filozofálni, röhögni, nem pedig minden idegszálamat megfeszítve pl rákkutatásról értekezni. Eddig kellett volna szociális képességeket kialakítani. Volt nekem is egyetemen kifejezetten duci lányismerősöm, körülötte sem hemzsegtek a férfiak, sőt, egész egyetem alatt egyedülálló volt, de annyira kedves, barátságos és jó humorú ember volt, hogy mindenki szerette, ismerte.

Én is introvertált vagyok, de egyetemen mégis találtam barátokat akikkel tanultam, buliztam.

Abban nem tudsz neki segíteni, hogy legyen nyitottabb.

2016. okt. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Azért az egyetemén azon belül a részlegen ahol dolgozik minden héten van valami vicces témájú sör péntek. Összes kollégája ott van, jó, vannak akik túlivással és hányással adják ki a feszkót, azt nem szereti, én sem igazán, de mindenkinek szíve joga úgy lazítani ahogy akar.

Akik meg ott vannak, oda mennek, az egész heti eröltetett menetű munka után nyilván nem a munkájukról akarnak beszélni.


Pár hónapja próbálkozott a tinderrel, balul sültek el a randik, pedig biológusokkal, meg olyan egyetemi körökben mozgó emberekkel találkozott, mint ő. Szerintem szófosása lett, mint mindig. Ő a pasikra fogta a sikeítelenséget.


Egyszer elhívtam egy olyan összejöveteleken ahol a barátaink, meg egyéb ismerőseim voltak, nassoltunk, ki borozott, ki sörözött, ki párban ki egyedül volt. De mindenki talált beszélgető partnert, volt aki felszínes dolgokról csacsogott, alakultak filozófia csoportok, ő meg kiakadt azon, hogy két távoli ismerősünk össze jött ott és akkor, és mindenki párban van, és milyen szemétség, hogy neki senkije nincs, mikor nála dagadtabbak is párkapcsolatban vannak.


Nekem ilyen gondjaim 15 évesen voltak.


Én is inkább introvertált vagyok, de nem ilyen betegesen, görcsösen.


Ő ezzel a viselkedés formával, félek egyedül marad.

2016. okt. 10. 13:24
 14/18 A kérdező kommentje:
Szinte már azt hiszem, hogy ő élvezi, hogy a huga meg én körbe aggódjuk és direkt ilyen gyerekes.
2016. okt. 10. 13:29
 15/18 anonim ***** válasza:

"Ő a pasikra fogta a sikeítelenséget."


Nyilván minuszban van az önbecsülése, nem akarja tovább rontani. Az ilyenek mindig kétségbeesve hárítják a felelősséget. Egyetlen mód az ha összeszedi magát, ha hobbit választ v csak rendesen sportol és lefogy már sokat javítana a helyzeten.

Mindig ugyanarról beszél? Kéne szélesíteni a látókörét kult. porgramokkal stb.

2016. okt. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Igen, többnyire a munkájáról beszél, meg az aktuális kutatásáról, vagy a csillagaszátról esetleg a aktuál -és világpolitikáról, ufok, vallás és egyéb ilyen nehezen emészthető dolgokról. Vagy a másik véglet a rajzfilmek, manga, japán kultúra.

De bármihez hozzá tud szólni, mert tájékozott, értelmes, csak nagyon nehezen vagy sehogyan sem találja meg az arany középutat.

2016. okt. 10. 13:53
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen barátnőm, de rájöttem, nem lehet mit csinálni. Már megírták előttem, hogy neki kell végigjárni ezt az utat.

Az én barátnőmnek sem volt még soha senkije, nem egy világszépe, de nem is csúnya, viszont sokkal jobb is lehetne magához képest, ha sportolna (sosem sportolt semmit, így löttyedt) és nem öltözne full előnytelenül. Ő is végignézte, ahogy én bepasizok, szakítok, majd előről ugyanez jópárszor. Minél idősebbek vagyunk, annál elkeseredettebbnek látom és irigyebbnek is.


Az irigysége meg már kezd taszítani, mivel én nem tehetek róla, hogy ő sikertelen. Mellesleg ő sem jár el sehova, ha hívják sem, szóval érthető, hogy nem tud ismerkedni a négy fal között.

2016. okt. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

A te barátnődet is sajnálom kedves utolsó :(Egyszerűen elképesztőnek találom, amikor egy felnőtt ember, az én barátnőm esetében a munkájában sikeres érett nő így elhagyja magát, minden ok nélkül.

Persze megvan a maguk baja, csúnyának látják magukat, kövérnek, magányosak, mindenki más menjen a pokolba ésatöbbi...de ezek közül mindegyiken lehet változtatni. Hosszú folyamat persze, de akkor is lehet változtatni.

2016. okt. 11. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!