Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy már salsán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy már salsán és jóga tanfolyamon is több a férfi?

Figyelt kérdés

Minden ilyen hely, tanfolyam, ahol elterjedt, hogy sok a nő és lehet ismerkedni, az pár év alatt megalázó módon férfi többletűvé vált. Azért mondom, hogy megaláztatás mert melyik férfi menne el csak úgy önszántából salsázni? Ha nem reménykednének abban, hogy ott alakulhat valami nő-vel akkor senki az ég világon. Szóval a legtöbb férfi mindent, még az önbecsülését is alá veti annak, csak hogy tudjon ismerkedni, a nőknek meg nem kell csinálniuk semmit, mert nincs olyan női klub ahova járhatnak és ne találná meg őket pasi (kivéve ha valami olyan hely ahova nem engedik be a férfiakat és ott áll 3 szekrény a bejáratnál)


Miért ilyen nehéz a férfiaknak, miért ilyen könnyű a nőknek?


2016. okt. 11. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Mert Neked nehéz, és mások nehézségeire nincs szemed. Én egyáltalán nem tapasztaltam, hogy könnyű lenne fiúkkal ismerkedni.

A jógaórákon azért bőven női többség van. Mért választasz olyan hobbit, amit az önbecsülésed sárbatiprásának tartasz? A jóga lényegét nagyon nem érted, ha nőt fogni mész oda. Egyáltalán egy jó erős jóga órán hogy lehet ismerkedni? Az az alap, hogy mindenki magára figyel, nem cuki fejet vág. Ha vki jógán próbálna flörtölni, az nekem nagyon ellenszenves lenne.

2016. okt. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Érdekes. Én csak a tánc miatt iratkoztam be táncra, és mégis lettek kalandjaim, női többség van, és bőven lehet ismerkedni.
2016. okt. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Bazze,menj akkor terhestornára :D
2016. okt. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a baba-mama klubbot akartam javasolni!


Tudod, én meg attól kapok agyfaxt, mikor megyek pl. zumbázni, és szekíroz egész edzésen egy kis pattanásos faxkalap, aki kitalálta magának, hogy ő ott fog ismerkedni.

Én meg épp csak a szülés után rajtam maradt 3-4 kilót ugrálnám le.

Mikor közlöm, hogy bocs, de van párom, nem ismerkedek, akkor be is sértődik, hogy tudja hogy nincs senkim, csak le akarom rázni.

Úgyhogy berágtam és azóta nem járok. És el tudom képzelni, hogy pár hét, és a csajokat elüldözik, és csak pár kanos kissrác marad zumbán.

Most inkább kondizni járok a párommal. Ha valaki kötsög, majd leveri.

2016. okt. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szegény kis faxkalap, nem elég, h pattanásos, még te is gonosz vagy vele :D miért probléma, ha ismerkedni akar? az már nagyobb baj, h nem tudja jól fogadni az elutasítást, de az ismerkedés részét nem értem, h miért probléma.
2016. okt. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Mert zavarja a másikat sportolás közben, megsérti a másik személyes terét, megzavarja a nyugalmát.
2016. okt. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hol? Évek óta járok jógára, soha egy férfi sem volt még órán.
2016. okt. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!