Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék kedves introve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék kedves introvertált gamer srácot?

Figyelt kérdés
22 éves viszonylag introvertált gamer/animés lány vagyok. Nehezen ismerkedem ,nem vagyok az a bulizós fajta ,ha ki is mozdulok jobban szeretem a teázós/sétálós/mozis programokat. Ettől függetlenül játèkokban ,egyetemen stb. beszélgetek és próbálok ismerkedni srácokkal ,de valahogy sose találkozok olyannal ,aki tènyleg tudna magamért szeretni. Pedig nem érzem azt hogy nagy elvárásaim lennének :nem a külső hanem a belső elsődleges számomra. Csak egy magamhoz hasonló visszahúzódó vagy introvertált kedves és őszinte srácot keresek. De valahogy mindig megjárom ,és a vége az hogy csak kihasználnak és eldobnak. Persze tudom hogy csak ki kell várnom ,és megtalálom ,de már egyre jobban kezdek kétségbe esni,hogy sose találok egy ilyen srácot se. Mit csinálhatok vajon rosszul ?
2016. okt. 11. 23:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Hogy nezel ki?

Egyebkent nezelodj pl fb-n ilyen csoportokban, ha van valami rendezveny ott is probalkozhatsz

2016. okt. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
52%
Online társkeresőn? Ott hemzsegnek az visszahúzódó népek. És időd is van ott elég kiismerni őket még mielőtt belelovalnád magad bármibe is.
2016. okt. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Én extrovertált bulizós lányként találtam extrém introvertált gamer fiút az egyetemen.
2016. okt. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
0%
Igazából sok van, de az "animés" dolgot feljtsd el, émelygek a japán fejhangú "animéktől" aol a gagyi humor uralodik (ilyen ökörségek mint a perverz öregember kötelző alakj aki régen bazierős warrior volt, de már nem, meghogy egy gizda iskolás tinilány leveri a főbosst akit a főhősök 50 részen át se tudtak leverni. Na ne már! Ez így röhejességben egyszinten van a 66-os Bat-tánccal meg a 60-as évekbeli pókember rajzfilmmel)
2016. okt. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
4# Es azert mert te nem szereted, o felejtse el, persze, ki vagy te :'D Amugy az animek fajtainak az egyiket emelted ki a szazezer kozul, grat, nem vagy valami tajekozott.
2016. okt. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Kérdező, nekem szimpatikusnak tűnsz. Bár nem vagyok kifejezetten gamer srác. Érdekelnek a játékok, de már szakmai ártalom elkerülése miatt is inkább kényszerítem magam, hogy kimenjek egy sétára vagy csináljak valami tevékenyebb szabadidőtevékenyésget :)

A játékok világa engem eléggé le tudott kötni, de az utóbbi időben társaságot sem találtam ilyen téren.


Azt, hogy mennyire vagyok introvertált, nem tudom. Általában megvannak a saját gondoaltaim, véleményem. Régebb szerintem tipikusan introvertált lehettem, most viszont már nem vagyok ebben biztos.


Ha ismerkednél itt gyakorin és van kedved beszélgetni velem, örülnék ha rám írnál. De tudom, hogy nagyon sokan vannak, akik utálják a gyakoris ismerkedést és nem szeretik, ha itt írnak rájuk :)

2016. okt. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg bárhol. Egy csomó férfinak pont egy ilyen lány az álma, ráadásul nagyon kevés is van belőletek. Sajnos minden lány, aki ilyen volt, és találkoztam vele, már rég foglalt volt.
2016. okt. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
1# Igazság szerint arcra teljesen átlagos lány vagyok. Nem vagyok kifejezetten magas ,de alacsony se (165 cm). De sajnos pajzsmirigy problémák miatt ( amire csak most derült fèny nemrég) kicsit meghíztam ,így sem vagyok kövér ,csak duci vagyok . Csak sokszor azt érzem hogy az emberek kérdezés nélkül megbélyegeznek mert nem vagyok anorexiás,pedig nem tehetek róla ,hogy így alakult. De most már szedek rá gyógyszert és mindent megteszek azért hogy újra vèkony legyek, csak ez a legtöbb embert nem érdekli. :/
2016. okt. 12. 00:12
 9/29 anonim ***** válasza:
13%

Meghíztam-->Nem baj, szedek rá gyógyszert-->A gyógyszernek van mellékhatása, de nem baj, arra is szedek gyógyszert, csak hogy ne kelljen semmit csinálni.

Ez egy nagyon rossz hozzáállás.

Az önpusztító életmód okozta problémák leküzdésére nem gyógyszert kéne szedni, hanem abbahagyni a semmittevést, és a szemét kaják evését.

Ezek a betegségek nem léteznek, ha normálisan élsz.

Egyébként én itt vagyok... az egészségtelen bent ülős, soha senkihez nem szólós életemmel, és ismerkednék bárkivel, aki elég értelmes a mélyebb témákról való beszélgetéshez. Szintén nem vagyok bulizós fajta, de azért ne lustuljunk. Kirándulni, túrázni pl imádok, és igénylem is a kihívásokat. Az anime pedig egyfajta menekülés a valós élet elől, amit leginkább álmodozó kislányok néznek. Remélem azért nem éled bele magad nagyon annyira, hogy minden más rovására menjen, és tudsz nő is lenni, nem csak kislány. 22 éves vagy! ;) Min én.

2016. okt. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó ez baromság!!!!!


A pajzsmirigybetegséget kezelni kell!! Erről nem ő tehet, bárkivel megtörténhet, akármennyire is egészségesen él.

Valószínűleg alul működik a pajzsmirigye. Ez ugyanúgy gyógyszeres kezelést igényel, mint a túlműködő pajzsmirigy.

2016. okt. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!