Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet úgy boldog életet élni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy boldog életet élni, ha szinte minden összejön az ember életében, de örökké egyedül van?

Figyelt kérdés
2016. okt. 12. 16:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Marha jó vagy, tényleg :D Nem fogom tovább csinálni a farokméregetést, de egy ügyvédnek a te általad leírt összeg, kb heti keresete.

Persze, használjam ki, és legyek egy céltalan, élettelen, élősködő gyökér, aki az apja pénzén akar élni? Köszi, kihagyom.

2016. okt. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ja még annyit, hogy nem tudom, hogy olvastad ezt, de baromira nem azért vagyok egyedül, mert ne lenne időm csajozni.
2016. okt. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
7%

#11


Csak azért keresel ennyit, mert az apád is gondolom ügyvéd volt, és kitaposta neked az ösvényt, és csak bele kellett ülnöd, amúgy a jogászok 95%-a vagy munkanélküli vagy iszonyú csicska bérért dolgozik, rengeteget ismerek és tudom mi a helyzet. Csak, hogy tisztázzuk a tényeket.

Amúgy meg a te bajod, ha nem vagy képes kihasználni a lehetőséget. Miért lennél céltalan ha nem dolgozol? Én nem érezném magam céltalannak ha alanyi jogon lenne a megélhetésem, mert akkor más életcélt tűznék ki, pl. hogy minél több csajt megdugjak.

2016. okt. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%
Jó hát elég nagy vicc vagy :D Nem, apum baromira nem ügyvéd, köze nincs a foglalkozásának hozzá. Jól specializálódtam és jókor voltam jó helyen, ennyi. Az hogy ne dolgozzak és életcél, hogy minél több nőt megdugjak, az valami fergeteges életcél lehet, de inkább meghagyom neked :D Semmi nem jár alanyi jogon. Az hogy jó helyre hozott a gólya, az nem jelenti azt, hogy többet érnék bárkinél is, és nem jelenti azt, hogy nekem nem kell törekedni önálló életre, keresetre, megélhetésre.
2016. okt. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
6%

#14


Bánom is én mire törekszel. De akkor ne csodálkozz, hogy egyedül vagy.

2016. okt. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

ne hagyjátok abba fiúk...felizgattok (:

25L

2016. okt. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16 felizgat az, hogy egy ügyvéd meg egy informatikus egy noname oldalon szájkaratézik? Téged sem az eszedért szerethetnek akkor!
2016. okt. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!