Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan lány aki elmúlt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki elmúlt már 20 éves s nem volt még barátja? Ha nektek volt már akkor az hány évesen?

Figyelt kérdés

Én fiú vagyok s nekem sem volt még pedig én 21 éves egyetemista vagyok.Kicsit csendesebb udvarias vagyok,nem szólok bele mások beszédébe,udvariasan szólítok meg embereket.Sokat sportolok s tanulok,nemhiszem h a külsőmmel van gond odafigyelek rá,s az öltözködésemre is.Az önbizalmammal sincs gond.

Szerintetek mi lehet az oka?Lányok közületek is vannak ilyenek?

Légyszi a nemeteket-korotokat is irjátok ki!



2016. okt. 12. 21:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem majdnem 21 évesen lett először, de azért, mert nehezen barátkozom és nagyon félénk vagyok. Számomra csak a netes ismerkedés működik :)

22/L

2016. okt. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én 22 barátnőm 20 volt. Neki volt még előttem egy kapcsolatfélesége, de az is 20. szülije után.
2016. okt. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24/L és még soha nem volt.
2016. okt. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
20 éves voltam, mikor lett egy párom. Most 23 vagyok, ismét egyedül. Amit az első hozzászóló írt, ugyanúgy én is nehezen barátkozom, és az az egy kapcsolatom is csak netről jött össze.
2016. okt. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom eldönteni, hogy az, hogy 2x és 3x évesen ha nem volt kapcsolatod az jó-e vagy sem.


Az egyik oldalról furálnám, hogy miért nem volt, a másikról meg örülnék, hogy ilyen szinten még nincsenek kiégve az emberek és új dolgot fedezhetnek fel ezzel :)

2016. okt. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20 múltam és még nem volt..
2016. okt. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

17 évesen volt először két "randim" de végül csak barátok maradtunk a gyerekkel, utána rá pár hétre megismerkedtem másvalakivel, összejöttünk, nem tartott sokáig, 2-3 hónap...talán sokat mondok. Sokat veszekedtünk de én nagyon szerettem. Eltelt egy kis idő, lett barátnője is, utána vele szakított, miattam. És újból összejöttünk. Sajnos csak 1 hétig tartott, majd lassan kihevertem... Kavartam jópár fiúcskával, szex nem volt sosem. Kavartan közel 30 éves férfivel, meg 15 évessel is. 17 évesen volt egy ilyen korszakom. Ez a bulizós életvitelemmel együtt járt, de csóknál és tapizásnál nem jutott senki tovább nálam. Nézzen rib_ncnak aki akar. Utána nem érdekelt az egész és még csak nem is tetszett senki 2 évig, el voltam magammal. Most 20 vagyok. Volt egy gyerek nem rég akivel úgy állt a dolog hogy összejövünk, olyan is volt az egész mint egy kimondatlan kapcsolat. Már majdnem beleszerettem és úgy éreztem még időben el kell távolodnom tőle, mert nem akarok sérülni és máshoz igazítani az életemet jelenleg. Káosz van bennem és körülöttem. Így hát nem nagyon írtam neki vissza mostanság és így végül már nem keres. Pedig ha rá gondolok összeszorul a szívem. Nem egy kellemes érzés. Mindig hívnak egy páran randizni, talán el is kéne mennem és talán ágyba kéne bújnom mindegyikkel, eljárni discoba stb. Hogy elmondhassam mekkora tapasztalatom van a férfiak terén. De ha belegondolok ettől nem érezném magam jobban, se jobbnak. Ismerem az embereket, és így is egyből kiszűröm ha valakinek csak d@gásra kellek, vagy nem vesz komolyan, vagy egyáltalán hogy mit lát bennem milyen szándékai vannak.

Ennyi az én történetem. Nem volt még normális hosszú kapcsolatom 20 évesen. Ha nincs nagy Ő számomra, hát nincs. Gyanítom hogy nincs. Találni találhat az ember valakit, fogok is gondolom, de az igazit nem egyszerű főleg a magamfajtának, aki jól ismer tudja. Köszöntem a türelmet.

2016. okt. 13. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Úgy látom akkor hogy a lányoknak is nehezebb ha zárkózotabbak,azthittem,hogy csak a fiúknak.Köszönöm a válaszokat,s kitartás skacok!Énis csak próbálkozom,de előbb-utóbb biztos lesz valami! :) Vannak fiúk(pl.én is) akik a visszahúzódóbb lányokat szeretik.Próbáljatok kicsit nyitottabaknak lenni,s mosolyogjatok többet!akkor nagyon pozitív kisugárzásotok lesz!! :)
2016. okt. 13. 09:38
 9/17 anonim válasza:
Nem vagy a problémáddal egyedül. én 20 vagyok és egyetemista srác. nekem a problémát talán a túlsulyom okozza. A lányok akiket ismerek nem vevők rám, uj ismeretségeket mikor próbálok kötni minden lány akivel szóba elegyedek foglalt. Kérdezem én hol vannak a szingli lányok. Élőszónak vagyok híve a neten soha se sikerült még semmit összehozni. A bájgunárok meg a gazdag idősebb faszik elviszik a lányok jelentős részét és aki marad azokról meg nemtudom hogy hol vannak mert én jó ideje nem találkoztam szingli lányokkal.
2016. okt. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
igen,van
2016. okt. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!