Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bevállalnál egy kapcsolatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalnál egy kapcsolatot, ha nem lenne gyereked, de a leendő párodnak két gyermeke van?

Figyelt kérdés

Olyanoktól kérnék segítséget, akik hasonló helyzetben voltak vagy vannak. Nagyon szimpatikus egy férfi, aki elvált, egyedül él, de két gyermeke van és minden második hétvégét a gyerekekkel tölti. Én is egyedül élek, nagyon régóta vágyom egy társra, aki tényleg mindenben mellettem áll és közösen vesszük az élet akadályait. A fent említett férfi nagyon komoly, felelősségteljes és nagyon jó édesapa.

Nagyon szeretne velem közelebbi kapcsolatba kerülni és mivel mindketten szimpatikusak vagyunk egymásnak, ráadásul mindketten egyedül élünk, minden adott lenne ehhez. Azonban engem megriaszt, hogy két gyermeke van, sosem voltam még ilyen helyzetben. Félek, hogy nem fognak elfogadni a gyerekek vagy adódnak olyan helyzetek, amik problémákat fognak okozni kettőnk közt. Még hasonló kapcsolatom sem volt, mindig egyedülálló, gyermektelen párjaim voltak. Szükségem lenne tanácsokra vagy tapasztalatokra ezzel kapcsolatban.



2016. okt. 12. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Nem. Milliónyi kérdés van itt gyik-en is amik ilyen élethelyzeteket vázolnak fel. Keress utánuk és olvasd el őket. Nem leszel neki soha első számú, mindig csak a gyerekei után leszel. Kérdéses hogy lesz-e közös gyereketek vagyis akar-e.
2016. okt. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Hozzámentem egy elvált, 2gyerekes férfihoz, született közös gyerek is. A gyerekek miatt sosem volt probléma, nagyon jól kijöttünk egymással. Elváltunk, de egészen más miatt. Az ital tette tönkre a kapcsolatunkat.

Ismerkedjetek, de sose erőltess a gyerekekkel kapcsolatot, ha nem vevők rá. Kérdés mennyire tudod majd tolerálni, hogy nem mindig te leszel az első helyen. Remélem sikerül :)

2016. okt. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

Igen, mostanában sokat változtam ezen a téren. Régen szóba sem jöhetett, de ma már nem így gondolom.

Ha férfi lennék nem kéne gyerekes nő, de így, hogy nő vagyok, semmi gondom azzal, ha egy férfi már apa.

2016. okt. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, túl sok lenne
2016. okt. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Annyira örülök neki, hogy nem mentem bele, mert akkor nem ismertem volna meg azt a férfit, akivel most együtt vagyok. És nincs gyermeke, de szeretne a jövőben. Ez így sokkal jobb.
2017. febr. 23. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!