Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az olyan nők akiknek 30 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan nők akiknek 30 év alatt már gyerekük van, de szétmentek hamar a "nagy Ő"-jükkel, azok miért csodálkoznak, hogy csak szexre kellenek a férfiaknak?

Figyelt kérdés

A legtöbb ilyen fiatal anyuka vérig van sértődve azon, hogy egy fiatal, életerős férfi, aki előtt még ott van az élet, az nem akar lehorgonyozni egy gyerekes anyuka mellett, és csak "kihasználják" és csak szexet akarnak.

De mégis min csodálkoznak? Miért várják el, hogy úgy élje le egy férfi az életét, hogy egy más férfi gyerekét neveli? Ez a legtöbb férfinak nagyon kellemetlen, nem ezt diktálják az ösztönei sem, hogy más gyerekét etesse, táplálja, védje, nevelje. Meg alapból mindenki a saját gyerekeit tudja igazán szeretni.

Miért nem gondolta meg jobban a gyerekvállalást? Miért nem győződött meg jobban arról, hogy az a pasi megbízható és hosszútávon nem fogja otthagyni a gyerekkel?


2016. okt. 15. 13:50
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
65%

6: pont arról van szó, hogy tele a világ link, xar alakokkal, akik még csalják a terhes feleségül, falhoz verik a 2 éves kislányuk, akik isznak, meg drogoznak.

És egy pár évre előre tudja adni, hogy nem ilyen, de lehull az álarc. Jellemzően a gyerek születése után, mikor a pasi hátradőlve nyugtázza, hogy a gyedből a gyerekkel nem tud az asszony hova menni, azt csinál vele, amit akar.

És vidáman elmegy beba.szni, részegen elveri a feleségét meg a gyereket, mert megteheti. Holott addig a saját anyja!!! nem hitte volna róla, hogy erre képes lenne.

Aztán persze, hogy a nő a hibás, a hüje qurva, akit 27 évesen felcsináltak és eldobtak.

A pasival semmi gond nincs, új életet kezd másik nővel. Érdekes, 4 év után őt is megverte. Addig viszont nem.


Akkor most hány éves próbaidőn legyen egy pasi, mikor az anyja 29 év alatt nem ismerte ki eléggé!?

Ezért mondom azt, hogy bocs, de ezt kihagyom. Én senkinek a szemében nem leszek utcarongya, mert szültem egy gyereket.


Régen 1-2 éven belül szültek a nők, mégis nyugodtak lehettek, hogy nem egyedül nevelik fel a gyereket. Nem pattant le a férj pár év után. Nem a nők változtak meg, azt is elárulom.

Egyszerűen társadalmilag elfogadott, hogy a férfiak ilyen xar alakok, xar apák, és xar férjek lehetnek, nem baj az. Csak a nő legyen tökéletes. Mert ha hízik 3 kilót, vagy nem ragyog a lakás meló és gyereknevelés mellett, akkor ne csodálja, ha eldobják, mint a xart.


Tudod, a mai nők többsége egyáltalán nem akar gyereket. Több gyerek születik úgy, hogy "becsúszott", mint ahányat terveztek.

2016. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
86%

Persze hetes! Mert csak ez az egy variáció létezik arra ha valaki egyedül marad a gyerekével igaz? :) Ez csak a te tapasztalatod, úgyhogy ne általánosíts! Ha valaki lepontoz az nem azért teszi, mert magára ismer hanem mert ilyen gy.kérséget leírsz, és még vigyorogsz is rajta!

Tényleg érdekel h mikortól vállalnátok valakivel gyereket, mi az a pont amikor holtbiztos lehetsz egy kapcsolatban? Olyan okosak vagytok, írjátok már meg a kérdezővel!

2016. okt. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
51%
Igen 100 férfiból 99 ilyen. Én vagyok az az egy aki nem, én paprikás liztben megsütöm a csecsemőket, az anyját meg prostiként futtatom, hogy a napi sör/herka adagom fedezze. Menj már! :D
2016. okt. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
71%

Az itt nőket kritizáló idegbeteg állatok szerint vajon hány évig kell együtt lenni valakivel akinek gyereket szül az ember lánya?


Ezek a férfiak a tipikus bunkó csökevények. Engem nem zavar ha nekik nincs bennem potenciál a jóisten mentsen meg tőlük.

Aki meg így fogalmaz, hogy "zabigyerek" az rúgja valagba magát bohócjelmezben a tizedikről. Mindenkinek jobb volna úgy.


Az ember általában egy jó kapcsolatba szül x év után gyereket. És nem mindenki a hegyi macsónak, sokan inkább a normális srácnak az utca végéből. És ha az is megcsal akkor mi van? Akkor is a nő a hülye? Ja...igen mert amúgy húsz év házasság után kellett volna csak gyereket vállalni. Seems possible.


A kérdezőnek annyit, hogy ez akkor korrekt ha előre le van fixálva.Amennyiben nem, akkor mélyen szégyeld el magad.

2016. okt. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
36%

Emberek! Megismerni valakit SOHA nem lehet szinte.

És nem évek/ hónapokba mérjük az ismerettség fokát, hanem, hogy bizonyos hozzállás megváltozás/ szituáció megváltozásT követően hogyan viselkedik valaki.

Egyértelmű, hogy a nő kiszolgáltatottá válik egy kapcsolatban ha gyereke születik. Megváltozik a hatalmi pozíciója. Ehhez nem kell diploma, hogy rájöjj.

Nekem az a tapasztalatom (én legalábbis akikkel legutóbb összejöttem) hogy több pasi akar gyereket, mint nő. (tudományosan bizonyítva is van, hogy ffiaknak nagyobb a szaporodási ösztönötök, mint az életbenmaradási ösztönötök, nálunk nagyobb az életbenmaradási ösztön- nagyságrendekkel!!!)

Szóval nem érdemes veszekedni, el kell fogadni, hogy ez van, a ffi arra való, hogy szórja a magját, a nő meg arra, hogy szüljön. De ez csak az ún. hüllő-agy, ami az állatokhoz tesz minket hasonlóvá. Ha ezt megérted, rájössz, hogy ha egy nő nem akar gyereket, attól még lehet (sőt annál inkább) poligám, és ezt nevezik még a mai napig : k.rv. - nak.

2016. okt. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Ja bocsi: az előző bejegyzésem, az saját tapasztalat, szóval NEM másokról beszéltem, hanem saját magamról, a saját hozzáállásomról, tudásomról, tapasztalatomról.
2016. okt. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
14%

14:45, senki nem tartott töltött pisztolyt a nő fejéhez, hogy a büdös tapló pasassal jöjjön össze. Ezt ő maga alakította így, és nagy naival azt képzelte (bocsánat, kéBzelte!!!) hogy majd ő jól megváltoztassa [sic!] a pasit, és nem lesz többé szoknyapecér pinabubus. És persze nem jön össze, mert az ilyen férfi nem fog 1 nőnél maradni amikor megkaphat másik ötvenet is.

Úgyhogy igen, vigyorgok is amikor ilyesmivel találkozok, és egy szikrát nem sajnálom az adott nőt. Ő akart helyimenőcsávót, megkapta,tessék, eheti amit főzött, úgy kell neki!

14:48, nem bírod a kritikát? Ezek szerint magadra ismertél. Tudod, normális, rendes, értelmes átlagpasassal kell összejönni, akinek ugyan nincs sportkocsija, de él benne a család fogalma. Lehet hogy nem lógnak a nemzetibankok a zsebéből, de tudja szeretni a saját gyerekét, sőt még téged is a csapnivaló értékrendeddel ami igen nagy szó!!! Lehet hogy nem szuper jóképű Justin Bieber, viszont így legalább nem fog melletted még 50 nőt kúrkodni csak "me' mé' ne". Ha meg nem esik jól lejjebb adni az igényeidből, akkor igyad ennek a levét! Te tolsz ki legjobban azzal a szerencsétlen gyerekkel, és még engem okolsz, mert van pofám megmondani az igazat? A tévébemondóra is haragszol ha holnapra rossz időt jósol pedig te napsütést szerettél volna??? Hát komolyan mondom, helyetted szégyellem magam!!! Köpj fel egyet és állj alá!!!

2016. okt. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
86%

Nem azzal van bajom, hogy bírom-e a kritikát.


És ó...pont egy átlagsrác volt. Pénz és kocsi nélkül hatalmas szívvel. Persze azt azért mégis meg tudta húzni, hogy csalt. Ennyit a rendes srácokról.


Köszi a feedbacket, biztosan rengeteg "rendes" sráccal volt már dolgod. Jaj...nem :D te vagy a rendes srác aki nem kell a nőknek. Brühühü...de szomorú.

De a rendes srácok még rosszabbak.

Csak ezt anno sajnos nem tudtam.

2016. okt. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
8%

11: Én csak a saját környezetemből tudok kiindulni. Az olyan férfiakon, akik elhagyták a gyereküket, világosan látszott, hogy milyenek. Ránézésre 5 év börtön, de ha megismered 10 típusok. Nem tudom, hogy társadalmilag mennyire elfogadott, ha egy férfi elhagyja a gyerekét, de számomra az már nem ember, nem is foglalkozom vele, pedig én is férfi vagyok.

Azt aláírom, előfordulhat, amikor a férfi nagyon nagy színész, de nem hiszem, hogy ez a jellemző. Azt ne számítsuk bele, amikor egy tróger hazudozik, mint egy kisgyerek, de a nő hinni Akar neki.

6 voltam.

2016. okt. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
17%

15:06 oké kifogtál egy rosszat a temérdek nemrossz közül. Erre mondta a míves angol hogy "shit happenz". Azt sehol nem állítottam, hogy kivétel nélkül az összes átlagpasas rendes. Azt állítottam, hogy közöttük sokkal több a rendes,családcentrikus, empatikus és emberséges illető, és ez igaz is! Ha valaki átlagos, nem is lehet nagy természete mivel nem kell a nőknek = nem fog félrekettyinteni, szoknyavadászni meg ilyenek.

Ha téged megcsalt egy ilyen akkor nyilván egy utolsó szaralak volt nem akarom őt mentegetni.

Én valóban rendes srác vagyok és valóban nem kellek a nőknek,de legalább ez kölcsönös :P szerinted ezek után én mennyire tudnék megbízni egy nőben? És nemcsak a szőke bögyös plázacicák (dehogy kéne nekem olyan!!!) hanem az átlagnők is, ha hozzászólok, úgy néz rám, mintha én robbantottam volna ki a második világháborút, a tiszta víz is ecetté vált volna a számban tőle...hát ez nemhiányzik.

2016. okt. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!