Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az olyan nők akiknek 30 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan nők akiknek 30 év alatt már gyerekük van, de szétmentek hamar a "nagy Ő"-jükkel, azok miért csodálkoznak, hogy csak szexre kellenek a férfiaknak?

Figyelt kérdés

A legtöbb ilyen fiatal anyuka vérig van sértődve azon, hogy egy fiatal, életerős férfi, aki előtt még ott van az élet, az nem akar lehorgonyozni egy gyerekes anyuka mellett, és csak "kihasználják" és csak szexet akarnak.

De mégis min csodálkoznak? Miért várják el, hogy úgy élje le egy férfi az életét, hogy egy más férfi gyerekét neveli? Ez a legtöbb férfinak nagyon kellemetlen, nem ezt diktálják az ösztönei sem, hogy más gyerekét etesse, táplálja, védje, nevelje. Meg alapból mindenki a saját gyerekeit tudja igazán szeretni.

Miért nem gondolta meg jobban a gyerekvállalást? Miért nem győződött meg jobban arról, hogy az a pasi megbízható és hosszútávon nem fogja otthagyni a gyerekkel?


2016. okt. 15. 13:50
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
67%

Én is a fiatal anyukák táborát gyarapítom.


Abszolút nem csodálkozom, hogy van, akinek csak szexre kellenék, voltak ilyenek korábban is, most sem állok le velük, ugyanúgy, mint régen sem.


Az viszont felháborító, ha valaki hazudik arról, hogy mit is szeretne tőlem. Régen is az volt, most is az. Persze szerencsére a legtöbbet könnyű kiszűrni, de el tudom képzelni, hogy vannak, akik profin csinálják.


Amúgy szerencsére én nem tapasztalom, hogy mindenki ezt akarná tőlem, kb az egyharmadukra igaz.


Persze csinosnak kell lenni stabil anyagi helyzettel.


Amúgy kérdező ezzel a hozzáállással vannak még bőven férfiak. Csak nem mindenki az anyukákat nézi le, van aki nem érti, hogy a dundi nőkkel miért állnak le normalis emberek, másnak pedig az alacsony végzettségtől borsódzik a háta.


Engem nem zavar a hátrányos megkülönböztetés, gyerekkoromban a vörös hajam volt ciki, most normális. 5 év múlva senkit nem fog érdekel, hogy gyerekem van, hisz a korosztályom nagy részének lesz. Sőt még előny is lesz, hogy az én gyerekem már iskolás lesz és több szabadidőm lesz mellette.


Az a válaszoló sem egy iq bajnok, aki azért nem akar gyereket, hogy ne nézzék le mert 30 alatt szült. A fontossági sorrendben valami nagyon félrecsúszott. Megértem a nem tudom felnevelni és a nincs elég pénzem érveket, na de ez szánalmas. Miket csinálsz még azért, hogy megfelelj a környezetednek?


A jajj mit gondolnának rólam tipikus tini viselkedés. Hiába harminc alatt vagyunk, ezt kinőhetted volna.


Amúgy abortuszpárti vagyok, ha helytálló az indok. Én felülvizsgáltatnám az okokat, ezt lazán elutasítanám. Azt viszont elfogadnám, hogy félsz attól, hogy változik az életed, hogy kívülálló leszel. Csak be kellene ismerni, hogy gyáva vagy.


Attól, hogy nem a többséghez tartozol, még ugyanúgy lenne csapatod, csak kevésbé népes.

2016. okt. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
75%

Ha valaki átlagos az átlagos. Nincs se kémia se se vonzalom de válassza a nő mert majd vele "jól jár" hosszútávon. - Szerintem barátom fogalmad sincs hogy működnek a nők.

Egyrészt egy olyan emberrel senki sem szeretne elköteleződni, akire maximum, mint barátra tud nézni, másrészt gyereket sem tőle szeretne.

Mindamellett az a gyanúm, hogy nem is lenne hosszú életű egy ilyen románc, mert ott egészen más problémák merülnének fel, elhidegülés ilyesmik..

2016. okt. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
95%

Én nőként teljesen egyetértek azzal, ha egy férfi nem akarja más gyerekét nevelni. Nem kötelező kisgyerekes anyukákkal ismerkedni. Igazuk is van, hogy kerülik őket, nekem se kellenének.


Viszont azt egy emberrel sem lehet megtenni, vagyis aljasság, hogy úgy teszel, mintha a dolog nem zavarna, reményt adsz neki közben meg csak kihasználod. Ez aljasság egy nem gyerekes és egy gyerekes nővel szemben is.

2016. okt. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
14%

16:34, és akkor erre szerinted az a megoldás hogy összejövünk valami alfahím szoknyavadásszal, aki szimultán 10 másik nőt is kefélget, csak mert az a vonzó, és nála nem lenne elhidegülés?

Az tényleg nem, ugyanis az ilyen fószer, amint lebabázik a nő, úgy dobja ki mint a közmondásos négylábú állatot szarni...

2016. okt. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
24-es semmilyen szoknyavadász alfahímmel nem "kell" összejönni, sehol sem írtam ilyet. Szerencsére nem csak 2 típusú férfiak léteznek. :) Viszont abban egyetértek, hogy minden kapcsolathoz valamilyen szintű kompromisszum vagy idomulás szükséges, ez valóban igaz.
2016. okt. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Na,erre gondoltam én is :) ha lány lennék, 100% hogy nem kéne helyimenőcsávó pinabubus, főleg ha családot is akarnék alapítani. Egy olyan pasassal hosszútávra semmiképp nem lehet tervezni, aki minden nap más nővel hentereg.
2016. okt. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
83%

Általában azok a pasik lovagolnak ezen, akik a 30 éves, kisgyerekes anyukáknak szexre se kellenek.


Azzal szerintem minden nő tisztában van, hogy magának szül, semmire sincs garancia. Nincs az a rendes, kedves jófiú, akivel egészen biztosan örökké együttmaradnak. Bármi történhet 10-20 év alatt.


Elválnak és megy tovább az élet, egy-két gyerekkel gazdagabban. Ettől nem lesz senki se kevesebb vagy értéktelenebb.

És rengeteg férfi elfogadja a gyereket is. Nem mindenki: na bumm! Nincs olyan gyerektelen se, aki mindenkinek kell, akármilyen jó nő. :) Vagy jó pasi.


Az viszont értéktelen ember, aki valakit lenéz, mert gyereket vállalt, ÉS elvált. Csak dugni kell: hogyne, kellene, ha megállna. :D


A helyzet az, hogy könnyebben talál egy anyuka párt, mint egy apuka, aki egyedül neveli a gyerekét.

Nekik mit mondtok, okoskák? ;)

Sok nőnél is kizáró ok, ha válás után van gyerek, még csak együtt se kell élniük. Nem kevés elvált pasi tudna erről mesélni. Ráadásul ugye ő a "rossz", aki eldobta a családot, mindegy miért váltak el. Plusz ugye gyerektartást fizet, ami megint nem könnyíti meg az új család alapítását.

Sok nő sikítva menekül az elvált pasiktól. Ők se jártak jobban.

2016. okt. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Imádom ezeket a beszűkült válaszokat. Nekem meghalt a vér szerinti apám egy autóbalesetben. Nagyon kicsi voltam, semmi emlékem nincs róla szinte. Azt sajnálom, hogy nem ismerhettem meg, de de ezen kívül semmi. Most pl anyukámnak az ilyen válaszolók is azt mondták volna, hogy úristen de felelőtlen hülye nő volt, hát miért nem gondolta át ezt jobban, és szült olyannak, aki képes nem meghalni...?


Ja és van nevelőapám, akit én igazi apukámnak tekintek. Szerencsére ő meg nem szokta az arcomba vágni, hogy te undorító koszos más ember fattya, nincs kedvem rád pénzt költeni, mert nem az én vérem vagy. Ő valahogy képes volt rám egy gyerekként nézni, akit megszeretett és felnevelt. Most akkor ez hogy is van...? Eléggé ellentmondunk azért az elvárásnak nem?


Kicsit próbáljátok már felfogni, hogy emberéletekről beszélünk minden résztvevő szempontjából és soha nincs 2 egyforma helyzet. A családi kapcsolat pedig nem a vér miatt lesz erős.

2018. jún. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!