Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen kinézetű pasinak lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen kinézetű pasinak lehet ilyen barátnője úgy hogy szegény?

Figyelt kérdés

Ilyen macis pasi vagyok és kb. Ilyen szintű lány bejönne. Érdemes próbálkoznom?


[link]


[link]


[link]


2016. okt. 15. 17:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
42%
Érdemes, ha jó a személyiséged.
2016. okt. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
39%

Ez macis?

De próbálkozni mindenképp érdemes, ha jó dumád van, kellően magabiztos, magas az önbecsülésed, jó a szociális érzéked, akkor lehet sikered így is. De ha nem egy próbát akkor is megér.

2016. okt. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
53%
Ezt az alakot mondjuk én már nem macisnak nevezném, viszont nem ragadnék le a címkézésnél. Egyetértek az elsővel, egy megfelelő személyiséggel és poziiv hozzáállással lehet.
2016. okt. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
56%
Ilyen szintű pasi vagy és ilyen csaj bejönne? Fúú ha, de leadtad az igényeid a béka segge alá. Örülj, ha valaha nőhöz érhetsz dagikám, álmodik a nyomor :D
2016. okt. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
39%

Jó dumával, erőteljes kisugárzással, pozitív személyiséggel lehet. :)

A "mackós" megnevezést viszont elég erős szépítésnek érzem...

2016. okt. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
45%

Utolsó de bunkó vagy. :(

De amúgy miért nem próbálsz lefogyni?

2016. okt. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
53%
Vagyis utolsó előtti. .D
2016. okt. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
73%

Ezek a képek egy több éves cikkhez tartoznak, és ha jól emlékszem, angolok.

Akkora ritkaság, hogy sikerül egy hájkupacnak találni egy normális nőt, hogy világszenzáció lesz belőle, és öt kontinensen hozza le a bulvársajtó.

Azóta sem jelent meg hasonló cikk.


Nem tudom, hogy ez neked miért nem érthető, ha te is a cikkből szeded le a képeket.


Amúgy is full szánalmas, hogy inkább a gép előtt ülve, csipszet zabálva kérdezgeted naponta, hogy lehet-e dagadt pasiként szép, vékony barátnőd, ahelyett, hogy leadnál 20 kilót, és kimennél a való világba csajozni.


Azt nem tudom, hol írták a cikkben, hogy a pasinak nem kellett megemelni a seggét, és a jótündér tette le a csajt az ajtó előtt. Gondolom, nekik is találkozni kellett valahol. Ha megmozdulni sem vagy hajlandó, esélyed nincs.

2016. okt. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Ez nem macis? Hát pedig én ennél azért macisabb vagyok.

Nem szeretnék lefogyni mert jól érzem így magam. Viszont ennél a nőnek lejebb nem adom így se a bombázó zimány linda félére megyek rá

2016. okt. 15. 17:45
 10/27 anonim ***** válasza:
66%
Kamu.
2016. okt. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!