Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen kinézetű pasinak lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen kinézetű pasinak lehet ilyen barátnője úgy hogy szegény?

Figyelt kérdés

Ilyen macis pasi vagyok és kb. Ilyen szintű lány bejönne. Érdemes próbálkoznom?


[link]


[link]


[link]


2016. okt. 15. 17:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
61%
A képen a fickó már messze nem macis kategória, azt már elhagyta valahol a málnabokornál, egyébként a nő sem valami nagy szám. Semmi "hű, ez igen"! reakciót nem váltott ki belőlem.
2016. okt. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
83%
Nekem kockás hassal sem jön össze ilyen, miről beszélünk? :D
2016. okt. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
61%
Na most ezen kiegtem. Egy lottozoban egy Parker tollal kitoltott szelvennyel nyert az egyik ember. Veszek enis egyet mert az tuti bejon:). Komolyra forditva a szot, tenni kellene valamit erte pl lefogyni meg kimenni es nem a gep elott statisztikai grafikonokat felallitani a KSH kozremukodesevel. Ha egy ferfin van 10kilo felesleg az meg lehet hogy elmegy de hogy ennel a csavonal koverebb vagy az azert mar durva. Nem erzed magad rosszul? Nem kellemetlen ha atolel egy no? Ezt komolyan kerdezem. En 100 kilo vagyok es 190 magas szeles vallam van de neha enis szarul erzem amiatt es rajtavagyok h ez valtozzon. Szerintem ez eselytelen adott feltetelek mellett.
2016. okt. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
61%
Nincs. Ugy sem latod mar a farkadat akkor meg minek
2016. okt. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Na te se hallgasd meg Venus - Kockahas című dalát! :D
2016. okt. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
52%

Pénz nélkül? Őszintén? Előbb futsz össze egy pingvinnel, mint egy barátnővel...

Esélytelen.

2016. okt. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
figyelj kedves kérdező, lehetnénk kedvesek, de te őszinteséget vársz. Való világban egy olyan lány nem nagy eséllyel jön össze egy szegény mackós pasival. Ne add fel szurkolok neked.
2016. dec. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!