Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem rég szakítottam barátnőmme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég szakítottam barátnőmmel, miért nincs kedvem senkihez?

Figyelt kérdés
1 hónapja hogy szakítottam barátnőmmel. Most éreztem először úgy hogy ismerkednem kellene. El is kezdtem beszélgetni pár nővel de pár mondat után mindig úgy érezem, éreztem, hogy nem kellenek. Ez számomra csak azért furcsa mert mindig marhára magányosnak érzem magam. Jó lenne ha várna valaki.. de mikor lehetőségem volna kialakítani egy új kapcsolatot, mindig kihátrálok belőle. Most is úgy vagyok hogy beszélgetek valakivel, de úgy érzem egyszerűen nem érdekel mit ír vagy mit mond és hamar le is koptatom, legbellűl pedig majd felemészt a magány... voltak így mások is? Ez elmúlik?

2016. okt. 17. 12:37
 1/10 A kérdező kommentje:
23/F
2016. okt. 17. 12:38
 2/10 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján azt gondolom,hogy még nem vagy túl ezen a szakításon.Kicsit korai lehet még neked ez az ismerkedés és olyan erőltetettnek is tűnik.Elhiszem hogy magányos vagy de még nem jött el az idő egy új kapcsolatnak.Érezni fogod ha készen állsz rá. :)
2016. okt. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Dave092 válasza:
Így van, nem vagy túl ezen ami tök természetes. Nem tudom mennyit voltatok együtt, de minél hosszabb ez az időszak annál tovább fog tartani a "rehabilitáció'-d. Persze elmúlik egy idő után ez a sz*r érzés, de addig nem is érdemes erőltetned az új kapcsolatot, mert egyik kapcsolatból a másikba ugrálni nem tartható fenn hosszú távon. Addig is szervezz programokat haverokkal, beszélgess hozzád közelebb álló emberekkel és mosolyogj azon, hogy az exed facebookon olyanokat posztol amin be akarja adni, hogy ő milyen jól van nélküled is. (főleg abban az esetben ha te szakítottál vele)
2016. okt. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem voltunk sokat eggyütt, csak három hónapot, bár ebben az évben ez volt a második szakításom. Az elsőnél engem dobtak,(az hoszszabb kapcsolat volt, több mint egy év) de most én szakítottam. Akkor nem éreztem úgy hogy hiányozna vagy rosszul lennék ettől, ez az egész most jött ki rajtam pár napja. Kezdem úgy érezni hogy marhára megbántam...
2016. okt. 18. 00:15
 5/10 anonim ***** válasza:
De valami oka csak volt hogy szakítottál a lánnyal??
2016. okt. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sokszor húzta az agyam, és kiderült egy pár hazugság a rézéről amit nem tudtam tolerálni..
2016. okt. 18. 16:50
 7/10 A kérdező kommentje:
sz*
2016. okt. 18. 16:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 év elteltével sincs kedvem senkihez. Nem érdekelnek mások. Nincs kedvem megismerni senkit. Az a sok retardált elvárás, aminek meg kell felelni, én nem tudok.
2016. okt. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dave092 válasza:
Ne azért kezd el megbánni mert magányos vagy és a jelenlegi állapotodon akarsz javítani mert ha esetleg oda jutnál, hogy kibékülsz vele később megint valami miatt szakítotok akkor duplán szívatod magad. Fogadd el, hogy hoztál egy döntést aminek a pozitív eredményét később látod meg.
2016. okt. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Dave, igazat kell hogy adjak. Köszönöm mindenki válaszát. Ment a kéz.
2016. okt. 19. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!