Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok/Nők! Az alábbi három...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/Nők! Az alábbi három különböző tulajdonságú pasi közül melyik a legvonzóbb?

Figyelt kérdés

Belső tulajdonságokat is írok, hogy ne legyen fekete-fehér a választás. Illetve mindegyiknél két különböző kép (középkorú/érettebbnek tűnő ill. fiatalabb). Szeretném ha kifogások nélkül ("ennek így nincs is értelme" típusú válaszokat mellőzzétek) leírnátok mit gondoltok róluk. Kíváncsi vagyok, hogy a felsorolt különböző stílusú pasikhoz ti hogyan viszonyultok, mennyire jön be nektek. Részletesen írjátok le a véleményeiteket és állítsatok fel egy 3-as sorrendet is. Annak kifejezetten örülnék, ha adott esetben megjegyeznétek, miben kell az adott pasinak változnia, hogy a legideálisabb legyen számotokra.

Első:

[link]

[link]

Latinos, szenvedélyes (az ágyban különösen)/romantikus, de hajlamos a lustaságra/lazaságra, és könnyű elcsavarni a fejét ill. féltékenységed esetén (láttad egy csajjal ebédelni) totálisan nem érdekli, hogy te mit "pattogsz" ugyanúgy megmagyarázza, hogy szeret téged és csak egy női ismerősével ebédelt. Szóval rendkívül szenvedélyes, de néha nem lehet rajta eligazodni és a lazaságából adódóan a karrierjét tekintve annyira nem motivált, szóval nincs is olyan sok pénze, de amit fontosnak lát arra költ.

Második:

[link]

[link]

Tipikus angolszász kinézetű életvidám pasi. Rengeteg helyre szeret járni veled, nagyon széles látókörű, intelligens (jobban, mint az első), társaságkedvelő és jó a humora, viszont előfordul, hogy annyira nem foglalkozik veled (inkább a haverok és munka), nem ritka, hogy feszült és ideges így nem jut rád annyi idő. Az átlagnál jobban keres, stabil egzisztenciával viszont nem engedi, hogy ezt a pénzt ész nélkül költsd, szóval egy jófej, életrevaló, de karakán ember azonban szex terén kicsit alulmarad (3,5 cm vastag és 15 cm hosszú ott alul). Szóval ha az első volt az exed, akkor lehet utána csalódásban lesz részed.

Harmadik:

[link]

[link]

Germán/skandináv típusú pasi. Rendkívül precíz, megfontolt, mindig számíthatsz rá és elég jól keres. Nyugodtan tudsz vele bármiről beszélgetni, meghallgatja a problémáidat és meg is beszéli veled, bármiről is legyen szó. Sokszor túlságosan lelkis (esetleg túlságosan naiv) viszont nem szereti a társaságot, nem bulizós típus, jobban kedveli a meghitt talán unalmasnak ható együttléteket és az ágyban is épphogy átlagos, csak kicsivel jobb, mint a második kategóriájú pasival.

ÉS MOST JÖN A LÉNYEG: Ezután állítsatok össze egy rangsort csakis kinézet alapján a 6 pasi között és azt is ugyanúgy írjátok le a 3-as sorrendet követően. Előre is nagyon köszi a válaszokat.



2016. okt. 17. 20:01
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert egyrészt arra számítottam, hogy a mostanában oly divatos kreolbőrű/borostás latinos kategória lesz az első, ehelyett többen a harmadik kategóriát választották. Másrészt, hogy több kommentelő egyikkel sem járna, pedig arra számítottam, hogy minden válaszoló esetében lesz egy ugyan bizonyos mértékű kompromisszummal járó, de azért ideális választás. Lehet az írásomból nem jött annyira át, de a negatív tulajdonságok egyik típusnál sem annyira jelentős mértékűek, csak időnként előfordulóak.
2016. okt. 17. 21:20
 12/25 anonim ***** válasza:

Külsőre: másodikból a 2. , harmadikból az 1.!

Összességében pedig a 3. típus!

2016. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
77%

Nézd csak, itt egy igazi szívtipró...

[link]

2016. okt. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
"Lehet az írásomból nem jött annyira át, de a negatív tulajdonságok egyik típusnál sem annyira jelentős mértékűek, csak időnként előfordulóak." - A szürke hétköznapokban ilyen nincs. Illetve olyan van, hogy valamilyen tulajdonság valakinek negatív, másnak pozitív, megint másnak pedig semleges.
2016. okt. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
2-esre nem jutott eszünkbe jobb, írjuk ,hogy kicsi a faßßa.
2016. okt. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
60%

az egyes pasi.annak is a legelso kepe az kulsore nagyon bejon.

masodik tipusu ferfinal a masodik kep meg eleg jo.

a tobbi abszolut felejtos.!sot utolsotol a hideg kiraz.

termeszetre azonban a harmadjara vazolt ferfi tipus az idealom.egyetlen hatranya hogy uncsi az agyban?szerintem gyakorlasal ez orvosolhato.sajnos ilyen ferfi nem letezik.

2016. okt. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

külsőre: 6-5-3-4-1-2

de a 6-5-ön kívül a többi felejtős

belsőre a 3-as majdnem tökéletes, ha csak kicsit lelkis, akkor már tökéletes lenne

az első kettő szóra sem érdemes, ilyen belső tulajdonságokkal kizárt, hogy szóba álljak egy pasival

25L

2016. okt. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
elírtam, külsőre az 5-ös van első helyen, a 6-os csak második
2016. okt. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Igazából csak az egyes széria 2-esét találtam vonzónak külsőre, a többiek teljesen közömbösek, a skandinávok egyáltalán nem tetszenek, de ezen nem lepődtem meg.:D Belsőre viszont a skandináv és angolszász pozitív ötvözete lenne a legjobb plusz a latinos temperamentummal természetesen. :D
2016. okt. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Azért nem járnék egyikkel se, mert belsőre mindegyikhez olyan negatív dolgokat írtál, amik számomra nem működnének egy kapcsolatban.

Azt írod, hogy nem mindennapi problémák, de pl. az unalmas szex máris egy mindennapi probléma, hiszen arra jó esetben minden nap sor kerül :D És mindkettő utolsóhoz azt írtad, hogy szex téren ne számítson az ember semmi fantasztikusra.

Ezen kívül a második típusnál, hogy néha nem foglalkozik velem és gyakran feszült és ideges, az problémás akkor is, ha csak heti 1-2 alkalommal van ebből gond. A pénzes dolog meg nem tudom, hogy néz ki, én nem költöm a párom pénzét ész nélkül, mert van sajátom, de jól esik, ha nem sóherkedik a másik, pláne, ha oka sincs rá, mert van pénze.

A harmadiknál nem tetszik, hogy otthonülős társaságkerülő. Nekem nincs igényem saját barátságokat fenntartani, épp ezért jó, hogy a páromnak vannak haverjai és így azért megvan a szociális élet is heti 1-2 alkalommal mikor elmegyünk együtt inni, mert ha ez nem lenne, halálra unnám magam, hogy csak itthon vagyok vagy állandóan csak kettesben a párommal. :D

(Az elsőt meg nem részletezem, mert az semennyire se fogott meg.)

2016. okt. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!