Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok/Nők! Az alábbi három...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/Nők! Az alábbi három különböző tulajdonságú pasi közül melyik a legvonzóbb?

Figyelt kérdés

Belső tulajdonságokat is írok, hogy ne legyen fekete-fehér a választás. Illetve mindegyiknél két különböző kép (középkorú/érettebbnek tűnő ill. fiatalabb). Szeretném ha kifogások nélkül ("ennek így nincs is értelme" típusú válaszokat mellőzzétek) leírnátok mit gondoltok róluk. Kíváncsi vagyok, hogy a felsorolt különböző stílusú pasikhoz ti hogyan viszonyultok, mennyire jön be nektek. Részletesen írjátok le a véleményeiteket és állítsatok fel egy 3-as sorrendet is. Annak kifejezetten örülnék, ha adott esetben megjegyeznétek, miben kell az adott pasinak változnia, hogy a legideálisabb legyen számotokra.

Első:

[link]

[link]

Latinos, szenvedélyes (az ágyban különösen)/romantikus, de hajlamos a lustaságra/lazaságra, és könnyű elcsavarni a fejét ill. féltékenységed esetén (láttad egy csajjal ebédelni) totálisan nem érdekli, hogy te mit "pattogsz" ugyanúgy megmagyarázza, hogy szeret téged és csak egy női ismerősével ebédelt. Szóval rendkívül szenvedélyes, de néha nem lehet rajta eligazodni és a lazaságából adódóan a karrierjét tekintve annyira nem motivált, szóval nincs is olyan sok pénze, de amit fontosnak lát arra költ.

Második:

[link]

[link]

Tipikus angolszász kinézetű életvidám pasi. Rengeteg helyre szeret járni veled, nagyon széles látókörű, intelligens (jobban, mint az első), társaságkedvelő és jó a humora, viszont előfordul, hogy annyira nem foglalkozik veled (inkább a haverok és munka), nem ritka, hogy feszült és ideges így nem jut rád annyi idő. Az átlagnál jobban keres, stabil egzisztenciával viszont nem engedi, hogy ezt a pénzt ész nélkül költsd, szóval egy jófej, életrevaló, de karakán ember azonban szex terén kicsit alulmarad (3,5 cm vastag és 15 cm hosszú ott alul). Szóval ha az első volt az exed, akkor lehet utána csalódásban lesz részed.

Harmadik:

[link]

[link]

Germán/skandináv típusú pasi. Rendkívül precíz, megfontolt, mindig számíthatsz rá és elég jól keres. Nyugodtan tudsz vele bármiről beszélgetni, meghallgatja a problémáidat és meg is beszéli veled, bármiről is legyen szó. Sokszor túlságosan lelkis (esetleg túlságosan naiv) viszont nem szereti a társaságot, nem bulizós típus, jobban kedveli a meghitt talán unalmasnak ható együttléteket és az ágyban is épphogy átlagos, csak kicsivel jobb, mint a második kategóriájú pasival.

ÉS MOST JÖN A LÉNYEG: Ezután állítsatok össze egy rangsort csakis kinézet alapján a 6 pasi között és azt is ugyanúgy írjátok le a 3-as sorrendet követően. Előre is nagyon köszi a válaszokat.



2016. okt. 17. 20:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Külsőre: 1., 3., 2. Az első iszonyat jóképű.

Egyéb tulajdonságok alapján: 3., 1., 2.

2016. okt. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
3-2-1. Max. annyi, hogy a 2-es típus ált. jobban bejön külsőre, de az nem szimpatikus benne, hogy elhanyagol a haverok miatt.
2016. okt. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
22-es vagyok. Azt hozzátenném, hogy ezek a latin macsó típusok sosem tetszettek külsőre.
2016. okt. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező, a helyzet az, hogy egy magára valamit is adó nő NEM köt (jelentős) kompromisszumot.

És ahogy elolvastam a leírásokat, néztem a képeket, elégedetten bólogattam magamban, hogy nekem a felsoroltakból mindből jutott egy adag, mégpedig a legjobb tulajdonságok.

Külsőre a 2. kategória az esetem, a párom is ilyen típus.

Személyiségre a 3. típus (precíz, megfontolt, céltudatos, lelkizős, mindent meg tudok vele beszélni). És a hab a tortán, hogy az ágyban egy igazi latin szerető. :)


Akkor miért is kéne választani, ha létezik olyan férfi, aki mindegyik típusból a számomra legoptimálisabb tulajdonságokat hordozza, és ő a párom?! :)

2016. okt. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Kinézetre és belsőre is 1, 2, 3, és csak a fiatalabbak, az idősebbek szóba sem jöhetnek. A 35+ nem az én korosztályom, de a 20-30-asok a potenciális jelöltek.


Első: Nem szokásom féltékenykedni, ha a párom egy nővel ebédel, simán csak meg szoktam kérdezni, hogy honnan ismeri, ha én nem találkoztam még vele. Nem értem, miért ne lehetne ezen eligazodni? Az ember nem csak a saját nemével barátkozik általában. Persze a hűséget mindenképp elvárom, de ha szilárdnak érzem a kapcsolatot, felesleges lenne cirkuszolni minden nőn, akivel szóba áll.

Viszont unom már az olyan kapcsolatokat, ahol csak én igénylem a szenvedélyt, és ezért csak én próbálkozok visszakapni. Vele ez nem lenne gond, úgy érzem. A pénze meg nem számít, amíg normálisan meg tud élni belőle.


Második: Az intelligencia és a humor a legvonzóbb benne (jobban, mint a szenvedélyesség), de nem értem, a "szex terén kicsit alulmarad" csak a méretre vonatkozik? Mert engem pont a teljesítmény érdekel. Ha az ágyban elég ügyes vagy fejlődőképes, akkor nincs gond, ha béna és nem is akar változtatni ezen, akkor felejtős. Viszont én is ideges típus vagyok és hajlamos vagyok elhanyagolni az embereket körülöttem, és tapasztalatból tudom, hogy két ilyen ember hamar eltávolodna egymástól, ezért ez nem lenne jó kapcsolat.

Az meg, hogy mire költöm a pénzt: a sajátomat arra, amire akarom, az övét meg mi a fenének költeném? Az az övé. Az enyémbe viszont nem szólhat bele, ahogy én se szólok bele abba, hogy ő mire költse az övét. Már persze amíg mindketten megélünk a magunkéból, és nem a másik kell eltartson.


Harmadik: Totál kizárt, mert bár nem az eseteim a szőkék, efölött még szemet tudnék hunyni, de egy lelkis pasi teljesen kiidegelne egy hozzám hasonló zárkózott, érzelmeit ritkán kimutató nőt. Emellett úgy érzem, nem igazán vannak barátai (különben eljárna velük néha), én meg szeretek a barátaimmal is lenni, és valamelyikünket előbb-utóbb rosszul érintené, hogy nem helyezem mindig a baráti társaságom elé a páromat. A precízség viszont jó tulajdonság.

25/N

2016. okt. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!