Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az ex pasim, azt mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ex pasim, azt mondja, hogy neked en vagyok az igazi mit gondol vagy erez valojaban, mit akar ezzel kozolni velem vagy csak az o onteltseget tukrozi?

Figyelt kérdés
2016. okt. 18. 18:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Vissza akar bújni az àgyadba, és ennyi. Mert nincs màs. Az én exem is mondott ilyet miutàn kidobtam, meg azt is, hogy úgysem fogok kelleni màsnak soha, ha nem fogadom vissza. Maradjunk annyiban, hogy nem jött be a szàmítàsa. Ő van évek óta egyedül mert egy csaja sem bírta vele 1 évnél tovàbb. Èn évekkel ezelőtt férjhez mentem:)


A pasi csak dugópajtit keres benned. Könnyebb téged fűzni szerinte, mint egy màsik, idegen csajról ledumàlni a bugyit.

2017. júl. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 De La Cruse ***** válasza:
10%

Két olyan ember között akik megnyitották a szívüket egymás felé kötelékek, kötelezettségek, kapcsolatok alakulnak ki és ebből a legerősebb a szeretet és a szerelem.

Még mindig szeret. Az ember arra van tervezve, hogy egyvalakivel együtt éljenek egymásért.

Ha nincsenek kezelve, elvágva ezek egyenként addig a kapcsolatotok akkor is megmarad amíg éltek. Még ha máshoz mész is feleségül. Szisztematikusan le kell építeni egy exes kapcsolatot, hogy egymást ne rángassátok ki az esetleges végleges kapcsolatából. Sőt téged se tudjon kirángatni az el nem vágott kötelekkel. De ha te sem vagy közömbös iránta akkor viszont vissza kell építeni mindent minden területen.

2017. júl. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ő lenne az igazi,akkor nem lenne az exed.Valami oka biztos volt a szakításnak.Innentől meg semmi értelme a szavainak.Ráadásul nem ő dönti el,neked ki az igazi.
2017. aug. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha nem működött a kapcsolatotok akkor most sem fog.Lehet hogy te ebben a kijelentésben többet làttsz míg o lehet csak szexet.Nem tudott becsajozni és most van bőr a képén visszahizelegni magát.Mondjuk ha ő csakt meg akkor vissza sem fogadnàm mondhatna bármit .
2017. dec. 22. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Csalt
2017. dec. 22. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!