Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha idősebb nők vizuálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha idősebb nők vizuálisan "csorgatják rajtam a nyálukat", akkor az azt jelenti, hogy a fiatal csajoknak/nőknek is bejövök?

Figyelt kérdés
Sokszor megfigyeltem már a buszon, hogy rengeteg öregasszony/idősebb nő (+50) alig bírja rólam levenni a szemét, kéjes pillantásokat vet rám (gyakran zavarba is jövök emiatt) és nekem ebből sokszor úgy tűnik, hogy vonzó vagyok a szemükben. Pedig nem gondolom magamat jó pasinak, mert annak ellenére, hogy többen mondták már, hogy helyes/jóképű vagyok mégis elég alacsony és borzasztó vékony vagyok én pedig úgy tudom, hogy a mai lányoknak a magas, sportos fiúk jönnek be (az arc szinte majdnem mindegy csak csúnya ne legyen) és rosszul vannak az alacsony srácoktól. Szóval ebből kifolyólag átlag alattinak gondolom magamat, csupán arc miatt meg még egy csaj sem zúgott bele egy pasiba sem amióta világ a világ. Tehát akkor lehetséges, hogy egy kiéhezett vénasszony minden srácot vonzónak tart, aki kis túlzással kicsit szebb az ördögnél vagy ha valaki idősen szépnek lát, akkor a fiatalabb korosztálynak is hasonló lehet az ízlése? Nektek volt már ehhez hasonló "élményben" részetek?

2016. okt. 20. 22:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

41 éves vagyok, és mivel rendszeren olvasom a gyakorikerdesek.hu-t, ilyeneket szoktam gondolni, ha megnézek egy fiatal srácot:

"Na, pont az ilyen kölykök szoktak a gyakorin panaszkodni, hogy nincs nőjük! Nulla stílus, béna frizura, borzalmas kisugárzás. Ha egy kicsit is adna magára, már lenne barátnője, na de így...."

2016. okt. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem értelek ám:

"úgy tudom, hogy a mai lányoknak a magas, sportos fiúk jönnek be (az arc szinte majdnem mindegy csak csúnya ne legyen) és rosszul vannak az alacsony srácoktól."


Akkor mi a kérdésed?

2016. okt. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Màr bocs de mi köze van egy öregasszony izlésének egy fiatal csaj izléséhez?

Szerintem olyat képzelsz oda ami nincs ott,mivelhogy ki vagy éhezve...

Sose néztem még úgy fiatal kölyökre hogy hú de szexi.

Inkàbb azon szoktam elmélàzni hogy a mai fiatalokból mennyire hiànyzik a jóízlés és a férfiassàg.

A legtöbbje nagyon szànalmasan tud kinézni...

42 N

2016. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha még a jelek szerint fiatal lányoknál sincs tapasztalatod, te honnan veszed hogy azok az asszonyok kéjesen pillanatanak rád? Kamaszfiuk sokszor tobbet gondolnak bele a dolgokba mint kene :D
2016. nov. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!