Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Összejönnétek mezőgazd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek mezőgazdasággal foglalkozó féfival?

Figyelt kérdés

2016. okt. 21. 16:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Régen fent voltam itt, töröltem a regisztràciómat. Akkor hasonló kérdést tettem fel. 90%ban értelmes pozitìv vàlaszt kaptam. Pàr lànnyal leveleztem is de semmi ismeretség nem szövődött. Szó szó van ràd kereslet. :))
2016. nov. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Az én szakmám is az agrár ágazatba tartozik. Én is kétkezi munkás ember vagyok. A vidéki környezet is jobban vonz, mint a város. Tehát... Miért ne? :D
2016. nov. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nem !Az az igazssàg hogy az ilyen pasik tisztelet a kivételnek olyan nőt fognak ki akik jol kizsebelik kihasznàljàk mivel van pénz!Ezek a nők nem fognak neki robotolni max annyi hogy kocsikàzàs kiràndulàs meg a hàztartàs de a mai nők nem fognak kapàlni meg földet műveni a régi asszonyok megcsinàltàk reggel keltek este mentek ez a mai vilàgba nem fog működni!Max egy kis kert ennyi !
2016. nov. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Volt egy ismerősöm és ismerkedtünk de szte én kihasznàltam mert vannak igényeim aztàn annyiba maradtunk hogy szia !Aztsn összejött egy vàrosi csajjal de vele nem működött !Én nem kinlódnék az ilyenekkel nem éri meg az idegeskedést ha nem akkor nem !
2016. nov. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
65%
Parom mezogazdasagban dolgozik, mint traktoros. Akar csak apukam nagyszuleim sogoraim es annak ferfi csaladtagjai. Na meg en is olyan utcaban lakok ahol szinte csak traktorok kozlekednek. En szemely szerint vonzonak talalom amikor azokat a nagy dogoket vezetik, iszonyatosan elvezetes munka, amikor csak tudok parommal megyek sot megtanitotta vezetni is oket. Igazabol jobban belegondolva lehet nekem ilyen fetisem van mert mind az osszes eddigi ex barataim is traktorosnak keszultek. Neha rizikos teny es valo, foleg szezonban. Olyankor beluket is kepesek kidolgozni hogy idore meg legyenek a munkaval. De ez szamomra nem hatraltato. Szoval a kerdesedre a valaszom. Meg jo hogy ossze jonnek ilyen ferfivel.:)
2016. nov. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
53%
mondd meg a csajnak mennyi egyúj kombány meg traktor és rögtön leesik a bugyija
2016. nov. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Mátészalka környékén rendes csinos lányok is írhatnak, még privátban is ..: ))
2018. okt. 17. 18:15
 28/28 3.14159265357989 ***** válasza:

Nagy valószínűséggel én pl nem. Városban születtem, és itt is nőttem fel, pedig egyáltalán nem szeretem a várost, csak hát azért elég kényelmes az itteni lét, minden itt van, ami kell. Ettől még büdös-koszos a nagy része, meg sok az ember, de nekem sajnos fontosabb a kényelem.

Illetve valószínűleg kutató leszek, tehát mindenképpen városban (ha nem is ebben) vagy annak közelében kellene élnem, hogy be tudjak járni rendesen, egy tanyáról ez nehézkes lenne. :D És pl a karrierem is fontosabb, erről nem tudnék lemondani (az meg nem érdekel, ki mennyit keres, amíg el tudja magát tartani. de mivel még egyetemista vagyok, ezért felőlem kereshet jelenleg 0 forintot is, amennyiben ő is még tanul...).

Ennek ellenére amúgy én imádom a kis falvakat, tanyákat, háziállatokat, munkagépeket, traktorokat. :D Minden nyáron 2 hetet falun töltök, és elképesztően csendes, nyugodt, jó, hogy elszakít kicsit a városi nyüzsitől meg az itthoni négy faltól. De nekem ez a két hét elég, többre nem vágyom. :) (csak arra, hogy a traktor rám dudáljon, ha integetek neki :D általában meg is valósul)

2018. okt. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!