Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hagyhatnék fel az utálkozással?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szeretem a nőket. Mind felszínes, arrogáns és goromba. Én is csúnya fiú vagy és magasra sem nőttem sőt még vézna is vagyok. Nagy undorodom a tőlük azért amennyit bántottak. Egy ideje viszont rájöttem, hogy ez az utálat teljesen megmérgez és szeretném levetkőzni.


Megismertem a neten egy másik hasonló fiút mint én és együtt kockolunk egyetem után. Ő nem utálja a nőket, SŐT VANNAK LÁNY BARÁTAI IS ami nálam teljesen kivágta a biztosítékot. Mondta, hogy igazam van mindenben, de utálkozva sokkal rosszabb minden mert kihat az ember egyébként normális egyéb oldalaira is. Ebben viszont teljesen igazat adtam neki szóval szeretnék megváltozni.


Hogyan kezdjek hozzá szerintetek ? Volt aki hasonló cipőben volt és sikerült neki ?


U.I: Tőle már kérdeztem, hogy mi a titka, de nem tudta elmondani, annyit mondott, hogy ő nem ilyen utálkozos típus.



2016. márc. 2. 19:23
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
0%
Legyél meleg.
2016. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
29%
Válts jegyet a Marsra ,az ilyen kietlen fejűeknek való ott nem fogsz nagyon nőkkel találkozni:)
2016. márc. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
69%

Hello!


Én is veled értek egyet, azzal a különbséggel, hogy én nem utálom őket, azért mert még soha nem próbáltam kezdeményezni náluk, mert úgyis tudom mi lenne a végeredmény és így elkerültem a negatív élményeket. Az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy régebben nagyon gyűlöltem őket( úgy mint a sithek a jediket :)) és nekem úgy sikerült ebből az állapotból kikerülnöm, hogy én csak embernek tekintem őket és nem nőnek, szóval az utálat is eltűnt ezáltal. :)

2016. márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
#3 Soha nem próbálkoztál náluk, de már élből utálod őket? Ezt hogy? Miért utálod őket, miközben elvileg semmit nem tettek ellened?
2016. márc. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
Azért amit itt az oldalon olvastam és amit barátaim meséltek, hogy jártak.
2016. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül mindig megadom tiszteletet nekik, soha nem szoktam beszólni még molett lányoknak sem. (3-as voltam)
2016. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
14%

En nem utalom őket de lemondtam róluk mar fiatalon... Nem vagyok meleg csak mar nem érdekelnek az érzések! Rengetegszer probalkoztam es csak földbe tiportak ha nem vagy gazdag es 190 centinel magasabb akkor lofas*t se érsz es ne mondjatok hogy nincs igy! Jol tudjak hogy igy van de les*arjak...

16f nem vagyok kocka es sportolok minden nap ápolt vagyok es mar megnyero.... Volt hogy mar lany próbált felszedni de leráztam tobbet mar nem adok eslyt mind eljatszottak..

2016. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
15%
Teljesen igazad van 7-es, csak sajnos nem akarják beismerni, hogy a külső és pénzt számít nekik, minden nőnek legbelül ez számít igazán.
2016. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
100%

"Azért amit itt az oldalon olvastam"


Akkor meg is érdemled. :)

2016. márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
29%
Én azt vettem észre hogy nagyon oltsák itt az oldalon is őket több olyan utálkozó kérdést látok amit a nőknek címeznek.Nem tudom miért lehet kiérdemelték lehet nem a fene tudja de ezek a mai nők nem érnek fel a dédanyáinkal.Ha elvennénk egy mai modern nőtől minden olyan eszközt (smink.telefon,stb stb)hát nem tudom mi lenne velük.
2016. márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!