Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy baj, hogy bohóc típus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj, hogy bohóc típus vagyok?

Figyelt kérdés
Amolyan komolytalan vagyok mert én ilyen vagyok. De sokan azt mondják, hogy ez nem jó mert a lányok nem akarnak bohócokkal összejönni. De az elég gáz lenne, ha azért változnék meg, hogy másnak megfeleljek...
2016. okt. 27. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Az értelmes, minőségi humorral bíró bohócokat kedvelem, ha nem esnek át a ló túloldalára és olykor tudnak komolyak is lenni. Az önmaga szórakoztatására bohóckodót már nem kedvelem, főleg ha átmegy gyerekesbe.
2016. okt. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ha csak ennyit tudsz felmutatni, az tényleg taszító


találd meg az aranyközéputat, tudj az adott helyzetnek mérten viselkedni, az nem baj, ha az ember vidám és szereti a humort, de ha már egy komoly életbevágóan fontos dolgot is elhumorizálsz, akkor ott már bajok vannak, nem fog egy nő se sokáig megmaradni melletted

2016. okt. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy tanárom mondta egyetemen: "nem mindegy, hogy rajtad nevetnek vagy veled nevetnek".
2016. okt. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!