Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ennyire sportos lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ennyire sportos lánynak nagyon könnyű a társkeresés, vagy pont hogy nehéz mert már ez sokaknak túlzás?

Figyelt kérdés
[link]
2016. okt. 28. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az óra túlzás ehhez a ruhához. :D
2016. okt. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem beleférne, bírom a sportos nőket. De ezt a cipellőt sürgősen le kell cserélni.


33F

2016. okt. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyobb a kereslet az ilyen lányokra, mint amennyi van belőlük, szóval nem lehet annyira nehéz :D Ezt onnan gondolom, hogy néhol meglepően sokan írják, hogy nekik ez bejön, plusz az a kevés nő, aki ilyesmi, hasonlóról számol be.


Speciel én is totál odavagyok az ilyen alakért :D


Ja, és még mielőtt bárki azt hinné: a képen egy amcsi csaj van, nem magyar.


25/F

2016. okt. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem túlzás, de az a cipő(mi ez egyáltalán?) borzalmas.


25/F

2016. okt. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3-as, arcot akkor is ki kell takarni különben törlik a kérdést.
2016. okt. 28. 10:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, értem, jogos, csak tudod, hogy megy ez itt, néhányan készpénznek veszik, hogy te vagy a képen vagy egy ismerősöd :D
2016. okt. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az a baj nem ettől függ hogy könnyű e a társkeresés. Legalábbis ha valaki komolyan gondolja, és tényleg harmonikus kapcsolatot akar, akkor nagyon nehéz dolga van álltalában. Nagyon sok minden kell hogy passzoljon.

F33

2016. okt. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez konkretan egy testepito csaj, nem csak sportos. Akinek ilyen teste van, ahhoz jar egyfajta eletmod is. Ha a csavo ezt el tudja fogadni, akkor okes. Amugy ilyen karral nem mernek megeskudni, h nem szed szteroidokat, ami viszont gaz...Szoval itt nem csak a kulsorol van szo, hanem magarol az eletmodrol, ugyh ha nehez is tarsat talalnia, akkor ez nem a kulseje miatt van.
2016. okt. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hasonló adottságú lányoktól hallottam, hogy nem könyű nekik, mert átlagos sok pasi beijed attól, ha a kiszemelt partner erősebb nála. Nekem bejönnek a kidoolgozott testű, sportos izmos lányok, úgy hogy nekem nem túlzás.
2016. okt. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!