Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan felejtsek el valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek el valakit, akit nem is ismerek?

Figyelt kérdés

2014-ben bejelöltem facen egy lányt. Ő szlovák, én magyar, nem is beszél magyarul. Azóta nem tudok túl lenni rajta, mindig őt nézegetem. Szánalmas dolog, tudom, de soha nem mertem nyitni felé, nem is tudom, lenne-e értelme egyáltalán. A helyzet az, hogy 5 év korkülönbség van köztünk, ő 21 én 26 vagyok jelenleg, ez lehet, hogy sok. Nem tudom mitévő legyek, az utóbbi időben nagyon őrlődöm magamban, egyfelől nagyon szeretném megtenni, hogy legalább ráírok, de másfelől folyamatosan az van bennem, hogy csak leégetném magam előtte, túl nagy a távolság köztünk, a közös nyelv hiánya (bár angolul mindketten tudunk...).

Tavaly csináltam egy facebookot (kitalált névvel), és ráírtam, normális lánynak tűnt, bár szerintem levette, hogy kamu a face, mert hiába írok neki, nem válaszol, meg sem nézi.

Most addig eljutottam, hogy csináltam a saját nevemben egy facebookot, képet ugyan nem tettem ki, de bejelöltem ismerősnek és írtam neki üzenetet, de még semmi reakció, pedig a másik facebookról nézve 1 perce volt aktív.

Mit gondoltok, lehet ebből valami, vagy inkább ne foglalkozzak vele tovább és töröljem, tiltsam le mindenhol?


2016. okt. 30. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezmár majdnem az a szint minthogy egy énekes sztár csajt akarnál megszerezni, vagy lottót nyerni. Még ha egy buliba bemutat valaki egy csajt és beszélgetsz vele, és jól nézel ki, és szimpi vagy neki akkoris lekoptat a többség (tapasztalat), te meg egy ennyire reménytelen csaj miatt aggódsz? Ha ennyire szeretnél valakit, akkor társkeresőzz, az a baj a badoo fizetős lett, de valamelyik csak működik vagy fizess elő, 1-2ezer forint nema világ havonta.
2016. okt. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég megrögzött vagy. Nekem akkor volt ehhez hasonló problémám, amikor még nem voltam képes nyitni a körülöttem élő emberek felé, nem becsültem meg az értékeiket és nem vettem észre a szépségüket.


Hagyd szegény lányt és most foglalkozz egy kicsit magaddal is.

2016. okt. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Uramatyám, felejtsd el. Ha még a nyitás sem történt meg részéről feléd onnantól cseszheted az 0%, ha nyitna feléd na onnantól lenne 1% esély, ha érdekesnek, érdemesnek találna 5%, ha be is jönnél neki 10%, hátrányok: nyelv, távolság, ismeretlen, facebook ismeretség, kockázat, mennyire nyitott az ilyen dolgokra és hisz bennük vagy megelégszik a saját kis mikrokörnyezetében élő srácokkal, ja és van-e neki pasijelöltje jelenleg. Szerintem érdemes ezeket mérlegelni mielőtt rászánnál még egy percet arra, hogy rajta örlődj. Bár ki tudja, van olyan ismerősöm, aki egy amerikai csajjal jött össze chatrouletten, ma már gyerekekük van, de 10 millió az egyhez az ilyenknek az esélye. Ezekhez a dolgokhoz mindenképpen két ember kell, ha ismerkedésnél is bármi kételyt látsz felőle onnantól kezdve bukta a dolog. Nekem ugyanez volt egy közelebbi magyar csajjal, nem is erőltetem a dolgot, tovább léptem. Mostanában már csak néha beszéltünk sablonos dolgokról. Próbáltam egy-kétszer felpörgetni a beszélgetéseinket egy-egy személyesebb témával, sztorival, de nagyon látszott, hogy hidegen hagyja csak valamiféle levezetés vagy lecsengés vagy tudom is én miféle célból írt rám néhányszor, hogy tudjon zárni (remélem érted). Ma már nem beszélünk, én nem erőltetem az már nem ugyanaz az egy hullámhossz lenne mint az elején volt. Szóval fenn áll ennek a kockázata is. Szerintem még annyi lány létezik, akik meghódításra várnak elérhető közelségben, az ilyen "távcsajoknak" meg annyi pasi, hogy ritka az amikor mindkét fél türelmesen ki tudja várni mi lesz a távismerkedésből.
2016. okt. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megerősítést!

2. válaszoló: a "foglalkozz egy kicsit magaddal is" részt hogy értetted?

2016. okt. 30. 00:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Töröld az ismerőseid közül, ne nézegesd, mert semmi értelme. Nem is belé vagy szerelmes, hiszen nem is ismered, hanem egy általad elképzelt valakibe. Ez így egy felesleges szívatás magaddal szemben.
2016. okt. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!