Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem ismerek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ismerek egy olyan férfit sem, aki szenvedélyes, nagyratörő, van benne kalandvágy az új élmények megismerése iránt és akár az egész világot beutazná?

Figyelt kérdés

Azt hiányolom a mai fiúkból/férfiakból, hogy beérik kicsivel és nem igazán látom a törekvést arra, hogy megvalósítsák az álmaikat. Néha már úgy érzem, hogy én vagyok irreálisan idealista, de én szeretnék utazni, helyeket és embereket megismerni, élményeket szerezni, illetve vannak szakmai téren is célkitűzéseim, ahogy a magánéletben is. Egyfajta életminőséget képzelek el magamnak. Viszont nem egyedül, de mindig falakba ütközöm, mert úgy veszem észre, hogy ugyanez a vágy hiányzik a férfiak többségéből. És ezért túl nagy falatnak érzem magam. Semmiképp sem akarok általánosítani, de sokan beérik egyszerű dolgokkal, középszerű élettel és inkább otthon ülnek vagy kuporgatják a pénzüket. Kis részben a volt kapcsolatomban is ez volt a probléma. Azt éreztem, csak visszahúz és korlátokat állít elém.

Egyébként ettől függetlenül a legtöbb pasi, akit megismerek aranyos, kedves, stb. de ez mégis hiányzik belőlük és tudom magamban hogy az ebből fakadó csalódásom miatt úgy sem lehetne harmonikus a kapcsolatunk. :( Nem gondolom, hogy rossz helyen keresgélek, mert nem keresek céltudatosan senkit... egyszerűen ilyen emberek vesznek körül, ami rossz, mert én meg nem olyan vagyok, mint ők.

21 L



2016. jún. 23. 17:44
1 2 3 4
 1/37 CptTomato ***** válasza:

Mert ezek a pasik magukkal vannak elfoglalva nem pedig a nőkkel... egy nő mellet nincs idő, kedv, ...stb ilyesmikre.

A karrier építés a legtöbb embernél teljes fókuszt igényel, az élmények vágyak megélése szintén teljes fókuszt plusz sikeres karriert kíván meg... az utazgatás meg mind3 ...ebbe nő csak akkor fér bele ha sikeres önálló és jó esetben ugyanazon célok vezérlik őket.... vagy esetleg prosti/egy éjszakás kaland.


Hozzá tenném hogy fordítva is igaz tehát ha egy ffi vágyik önálló, nem eltartandó....stb nőre akkor ugyanebben a helyzetben lesz.

2016. jún. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon van olyan ember, aki nem utazgatna szívesen és élné az életet. Csak hát nem mindenkinek adatik meg, hogy megtehesse...
2016. jún. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Szia! Itt vagyok. Jössz velem túrázni hétvégén?
2016. jún. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál, azt egy bizonyos társadalmi szint alatt lévő férfi nem tudja megadni neked.

A karrierépítés sok idő. Az utazgatás pedig elég költséges.

Hacsak valaki nem a gazdagságba születik bele, akkor nagyon nehéz így élni szerintem.


Szívesen bejárnám én is a világot, rengeteg dolgot szeretnék még az életem során kipróbálni, de szükség van kompromisszumokra.


Mit értesz pontosan középszerű élet alatt kérdező ?

2016. jún. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:

En pont ugyanezt hianyolom a lanyokbol ugy altalaban. En is mennek mindenfele (igaz, csak modernebb helyekre, ahol van civilizacio), de valahogy masban nem latom ezt, vagy max ugy, mint egy hippi, aki egyik naprol a masikra szeretne elni valahol Sri Lankan, ami meg mar nem az en vilagom. A megvalositas varat meg magara, amig lesz eleg penzem. De pl. szivesen tennek egy New York - Toronto - Vancouver - Anchorage - Hawaii - Uj-Zeland - Ausztralia-korutat :D hja, almodozni lehet.


24/F

2016. jún. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Szóval az a tény, hogy te nem ismersz ilyet, azt jelenti, hogy a "mai fiúk" egyike sem felel meg a kritériumoknak? Hmm, akkor neked elég népes ismerősi köröd lehet.
2016. jún. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
53%
Ha ismernél is ilyen férfiakat, azok úgysem foglalkoznának veled, hacsak nem vagy nagyon szép, nagyon okos, vagy nagyon különleges....Egy ilyen pasi megfoghatatlan, aki az álmainak él és meg is valósítja őket, túlságosan szabadok, nehezen köteleződnek el és csak olyan lánnyal aki tökéletes a számukra.
2016. jún. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

#4. Azért szerintem vannak ma már bőven megfizethető utak. Nyilván ha az ember Thaiföldre akar menni, az nem 2 fillér, de egy gyönyörű olaszországi körutat például elég szépen kilehet hozni, ha már keres az ember és nem minimálbért. Persze tudom hogy ma ebben az országban nem általánosak az ilyen dolgok és fizetések. És én sem esztelenül gondoltam az utazgatást meg a hedonista életmódot :D középszerű az az élet, ahol az ember besavanyodott és még egy szép sétában sem tud felöltődést lelni, vagy nem jut eszébe hogy mókuskerék után kiszabaduljon és olyat tegyen amit élvez hanem inkább kanapékukacoskodik :) vaagy nem hajlandó egy negyedévben 1x arra áldozni, hogy elmenjen étterembe stb. tudnám még fokozni.


Egyébként én is csak egy átlagos egyetemista lány vagyok, de azt tudom hogy nem fogok megállni és miután elvégeztem a sulit, biztos fogok annyit keresni vele, hogy ezeket megtehessem. De cseszhetem ha akit megismerek, nem így gondolkozik.


#5. Én szívesen megnéznék kicsit elmaradottabb régiókat is, persze bizonyos keretek között, ami még nem veszélyes. Elvégre azok is hozzá tartoznak a világhoz és szépek, de nyilván nem hippi módjára... az 17 éves koromban volt :D amúgy tetszik az összeállított körutad ;)


#7. Honnan tudod hogy milyen a külsőm vagy az agyi kapacitásom? :)

hülyeség, amit mondasz... ez olyan mintha, az aki szeret élni, csak magával törődne és nem lehetne jószívű, figyelmes. Én úgy képzelem el, hogy az ilyen emberek pont hogy nyitottabbak az impulzusokra.

2016. jún. 23. 18:17
 9/37 anonim ***** válasza:
5%

Én is ezt látom,de sok nőnél is.El vannak a semmibe,jó az ahogy van,itt a hurka ott a háj,jó a 3 csillagos hotel,jó a félpanzió,jó a kínai ruha,jó az úgysem látszik,hogy nagy rám.

Mindkét nem 80%-a ilyen.Igazad van kérdező a magyar 90%-a nem tud élni,de mindent magának köszönhet.

Megfigyeled az igényes férfiak nők mindnek van igénye a luxusra,nem éri azzal ami jutott.

Egyetemen is ezt láttam míg én ötleteltem mindig is addig a sok nem akarom minősíteni kissrác,itta a kannásbort,mentek a kockabulikba(ELTE IK-s bulik),meg semmilyen nőkkel voltak akikre rá se nézek.

Én hajtottam mentem mentem melózni,ők meg 28 évesen még mamahotel,anyuka eltart,.persze nője a büdös életbe nem volt,meg karrierje sem.


Amikor voltunk sárváron a Spirit hotelben mindeki ott brummogott meg hisztizett,hogy háá ez drága,meg mennyi pénz,persze van azért pénzük.

Erre én bevágtam piacképes szakmát kellene tanulni meg amit jól kifizetnek,ennyi.

Magyar nem tud élni,kuporgat a semmire,élni elfelejt.

Tudod mit mondott a Dubai fősejk: ,,Most akarunk jól élni,nem majd nem később hanem most ebben a pillanatban".


Fogalmuk sincsen se a pasik se a nőknek az életről.

A pasik elvárják,hogy a nő fizessen randin(mostani barátnőm mondta,kb 30 perc múlva koptatta le a gyereket).

A másiknak semmi életstílusa sincsen,élete se hiába volt pénze.


Sajnos a férfiak max 10%-nak ha van célja a többiek elvannak sör,TV és ennyi.

Közben szidják a nőket,nyilván.

2016. jún. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

"#7. Honnan tudod hogy milyen a külsőm vagy az agyi kapacitásom? :)

hülyeség, amit mondasz... ez olyan mintha, az aki szeret élni, csak magával törődne és nem lehetne jószívű, figyelmes. Én úgy képzelem el, hogy az ilyen emberek pont hogy nyitottabbak az impulzusokra."


Nem tudom ,milyen a külsőd, csak megjegyeztem, hogy egy ilyen pasi nyilván mindenből a legjobbat választja, mert megteheti. Persze ,hogy nyitottak az impulzusokra és nyilván nem csak magukkal törődnek, valószínűleg jószívűek és figyelmesek, de olyan nőt választanak aki minden szempontból tökéletes számukra, mivel hogy az ilyen férfiak sok nőnek bejönnek épp ezért kedvükre válogathatnak közülük.

2016. jún. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!