Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti néha beleszoktatok gondolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti néha beleszoktatok gondolni, milyen sz*r érzés, hogy soha nem lesz egy átlagosan dekoratív barátnőtök sem, aki őszintén szeretni fog?

Figyelt kérdés

Másnak meg a kisujját sem kell mozdítania és szétszedik és sírnak utána a csajok. Szerintem ez nagyon igazságtalan. Én sosem fogom tudni feldolgozni.

Képet nem szívesen szeretnék linkelni az általam definiált "átlag dekoratív csajról", mert azzal elszabadítanám a poklot, hogy mit képzelek nekem milyen igényeim vannak blablabla.

Maradjunk csak annyiban, hogy ez az a kategória, ami számomra csupán álom, ugyanakkor naponta látok átlagban fél tucat ilyen csajt a barátjával együtt sétálni/csókolózni/ebédelni stb.

[link]

[link]

[link]

Benneteket elsősorban mi az ami megakadályoz ebben? Tudnátok-e ellene tenni, vagy teljesen reménytelen?



2016. okt. 30. 18:36
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
61%

A szép nő nem alanyi jogon jár ,hanem egyrészt küzdeni kell érte ,másrészt szerencse kell hozzá. Akinek nincs szerencséje és nem született jólkinéző palinak, annak sokkal többet kell küzdenie kaparnia érte. De ez sem garancia rá hogy lesz neki,mert ahhoz még egy adag szerencse kell,hogy egyáltalán találkozzanak egymással térben és időben.

De ez mindenben így van,aki jelentős hátrányból indul,legyen az szegénység,testi fogyaték, rossz helyen születés stb annak sokszorosát kell befektetni energiában ahhoz hogy elérje az alap szintet is. Ez így van amióta világ a világ és így is marad.

2016. okt. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 K...László ***** válasza:
Én már belegondoltam többször 35 év alatt, és a saját hibáimat felsorolva belátom, hogy nem érdemelhetek ilyen modell külsejű barátnőt (túlsúly és műszaki érdeklődés). Persze lehet ilyen, de akkor rengeteg hibája lesz. Mondjuk pszichopata vagy halálos beteg. Azért az igazságtalan, hogy évek óta minden lány leráz. A visszajelzések összege azt a képet mutatja rólam, hogy én egy nagy nulla vagyok. Pedig én úgy érzem, hogy sokat tettem a jövőmért. Pl iskolába jártam, küzdöttem, hogy ne bukjak meg, többször a kötelességet választottam a szórakozás helyett, felelősségteljesen gondolkodtam, fontos számomra a becsületes pénzszerzés, és abból (jól) élni, amit szeretek csinálni. Ezekre büszke is vagyok. Kivétel nélkül csakis ellenpéldákat láttam magam körül 35 éven át, és valami megmagyarázhatatlan okból nem mentem utánuk a jóba és a káoszba. Valószínűleg olyannyira büdös beképzelt vagyok mások számára, hogy egy szakadt csöves lánynak sem kellenék, mert meg tudna fojtani egy kanál vízben.
2016. okt. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
67%
Na hát itt van a kutya elásva MINDIG!!!!! Mikor itt sírtok hogy nektek átlagos csaj sem jut, akkor kiderül, hogy az átlagos nektek a babarcú, tökéletes bőrű, és testű, természetesen is gyönyörű csaj. Akkor meg nem merem kérdezni nektek mi a gyönyörű de tényleg. Tisztába kellene jönni az átlagos fogalmával, és végre beismerni hogy nektek átlagon felüli az ízlésetek és ezért nincs senkitek. Ezek a lányok gyönyörűek, attól hogy nem agyonsminkelt plázacicák. Bár azt hozzátenném hogy modell fotók ergo lehet a természetben nincs ennyire tökéletes bőrük.
2016. okt. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
88%

Szépség relatív nem mond nektek semmit? Ezek a képek manipuláltak és jól vannak beállítva, ezért néznek ki olyan jól. Ha egy elavult telefonnal fényképeztem volna le, amatőr módon és nem használtam volna mellé photosoppot akkor nem lenne olyan jó a kép és a csajok is természetesebben néznének ki rajtuk.

Na meg mi az, hogy valaki vegye lejjebb az igényét? Jöjjön össze bárkivel és hazudjon, szenvedjen? Mert a nincs ló jó a szamár kapcsolatoknak mindig a szenvedéssel és hazugsággal érnek véget.

Kérdező te meg ne nézd le magad, nem vagy senkinél se rosszabb csak ezt magadnak beszéled be. Csak éld az életed és csináld azt amit szeretsz.

2016. nov. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!