Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti néha beleszoktatok gondolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti néha beleszoktatok gondolni, milyen sz*r érzés, hogy soha nem lesz egy átlagosan dekoratív barátnőtök sem, aki őszintén szeretni fog?

Figyelt kérdés

Másnak meg a kisujját sem kell mozdítania és szétszedik és sírnak utána a csajok. Szerintem ez nagyon igazságtalan. Én sosem fogom tudni feldolgozni.

Képet nem szívesen szeretnék linkelni az általam definiált "átlag dekoratív csajról", mert azzal elszabadítanám a poklot, hogy mit képzelek nekem milyen igényeim vannak blablabla.

Maradjunk csak annyiban, hogy ez az a kategória, ami számomra csupán álom, ugyanakkor naponta látok átlagban fél tucat ilyen csajt a barátjával együtt sétálni/csókolózni/ebédelni stb.

[link]

[link]

[link]

Benneteket elsősorban mi az ami megakadályoz ebben? Tudnátok-e ellene tenni, vagy teljesen reménytelen?



2016. okt. 30. 18:36
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
71%

Figyi, 157 centi vagyok, lány. Elárulom, alig látok magas pasit. Pedig direkt nézem őket, mert itt mindenki írja, hogy csak nekik van csajuk. De a legtöbbel vagy szembe nézek, vagy alig kell megemelnem a fejem, hogy a szemébe nézhessek.


A legtöbb pasi seggdugó. Úgyhogy ez ne tartson vissza.

2016. okt. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
16%
Egy. Nézd, 33 éves vagyok, eddig volt két nyamvadt kapcsolatom összesen két évvel. Két nyomorult évet töltöttem párkapcsolatban 33 év alatt, szerinted ez mennyire lenne imponáló egy nőnek? Elárulom, semennyire. Kettő. Engem párkapcsolatban csakis hátráltattak, befolyásoltak, átalakítani, megváltoztatni próbáltak, sosem tudhattam meg, milyen, amikor igazán, szívből szeretik az embert. Lassan öt éve vagyok egyedülálló a második barátnőm óta, és még azóta is nyugton állítom, semmi szükségem párkapcsolatra, s valószínűleg soha nem is lesz. Nekem soha nem tudna annyi pozitívumot nyújtani egy párkapcsolat, mint bármi más, ami szívből le tud kötni.
2016. okt. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
73%

Először is, ők nem átlagosan dekoratív nők, hanem nagyon is szépek.

És nem, nem szoktam belegondolni, mert nincs mibe. Nem mindenki ilyen eltévelyedett keergő, mint te, szállj vissz a földre!

2016. okt. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
83%
Én azt nem tudom soha megérteni, hogy a nőktől miért várjátok el, hogy számukra nem vonzó pasikkal jöjjenek össze? Amikor pedig ha a ti ízlésetekről van szó, mindig azzal jöttök, hogy nem tudtok lejjebb adni az igényeitekből. Akkor a nőktől ezt miért várjátok el? A nőknek nincs joga azzal összejönni, akihez ők vonzódnak? Egyedül a férfiaké ez a kiváltság?
2016. okt. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
#14: Egyébként ha nem esett volna le, a kérdésemmel elsősorban az érintett személyek lelki állapotára/érzelmeire voltam kíváncsi, hogy ők miként dolgozzák fel ezt az önbizalom romboló érzést. Az engem most nem érdekel, hogy van-e joga elvárni, hogy szép legyen a csaj. Úgy gondolom, hogy egy dekoratív barátnőt nem kiérdemelni kell, éppen ezért nyomaszt, hogy csupán jó genetikával másnak a s****t sem kell felemelni, míg nekem most is azt kéne bizonyítanom, hogy jajj mégis milyen jogom van csúnya pasiként felemlegetni ezt a témát.
2016. okt. 30. 19:20
 16/34 anonim ***** válasza:
22%

#14 ebben az az egy buktató, hogy míg a férfiak a nők nagyrészét (ha csak a külsőt nézzük) átlag felettinek, vagy átlagosnak tartják, addig a nők a férfiakat a külsőjük alapján nagyrészt átlag alattinak tartják.

Ezt jól alá is támasszák a társkeresőkön végzett felmérések is, ahol kb ez az eredmény jött ki:

[link]


Ehhez persze annyit tennék hozzá, hogy a lányoknál viszont többet számít a magabiztosság, a jó szociális érzék, a népszerűség, a karizmatikusság.

2016. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
77%

14-es, ezt én is észrevettem. Egyszerűen ha azt mondják, hogy "férfi", abba minden hímnemű betartozik. Kortól, kinézettől függetlenül. Amikor meg a "nő" van terítéken, csak egy adott kor/súly/bőrhiba alatti nőket értenek.


Nekik van olyan nő, aki nem számít nőnek. Viszont minden férfi férfinek számít.

2016. okt. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
75%

# 12


Erre két marha frappáns válaszuk szokott lenni:

1. A férfiak vizuálisabbak, nekik jobban számít a külső, míg a nőknek nem szükséges, csak a státusz miatt.

2. Nekik 100-ból kb. 70 nő tetszik annyira, hogy megfeleljen barátnőnek, míg a nők "vakok" mindenkire, aki nem TOPTOPTOP pasi. Csak a felső 20% kell, vagy tököm tudja. :D Volt olyan merész is, aki 2%-kal jött.


Nem kell velük törődni, elmebetegek. :) Mindenre van valami nyakatekert válaszuk.

2016. okt. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
42%
bocs, # 14-esnek szólt, elírtam.
2016. okt. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
#14: Egyébként meg ezen magvas gondolataitokat olvasva rólatok mindig a nagy multicégek jutnak eszembe, akik odahaza jóval kevesebb munkáért rengeteget fizetnek a nyugati dolgozónak (csak azért, mert német/angol párhuzamba állítva a jóképű pasival), míg a magyar/román melós meg milyen jogon vágyik a nagy fizetésre örüljön, hogy van munkahelye (aka ronda/alacsony/vékony pasi). Ugye a jó öreg kettős mérce itt is befigyel.
2016. okt. 30. 19:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!