Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kik kapnak itt ismerkedős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kik kapnak itt ismerkedős privát üzeneteket?

Figyelt kérdés
Néhány éve már jövök-megyek ezen az oldalon, de talán ha 2-3 privát üzenetet kaptam. Pedig mindenhol azt olvasom, hogy itt mindenkit elárasztanak. Szóval mi ragadja meg az emberek figyelmét, ami miatt privátot írnak valakinek?
2016. okt. 30. 22:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
61%
Én nő vagyok, és főképp a kérdéshez kapcsolódóan kapok privátokat, szinte minden oldalhasználatkor. Ha a válaszomat szeretnék, hogy jobban kifejtsem, akkor kapok. De igen, én is kapok ismerkedőset is, de olyan 1-2 havonta egyet. Aztán volt olyan, hogy csak azért írt férfi, hogy milyen normális vagyok, ő nem akart szerintem ismerkedni, és akkor én voltam a kérdező. Egy nagyon jó netes barátságom lett innen egy ország másik végében élő, nálam 10 évvel idősebb szintén családos férfivel, vele szoktunk levelezni rendszeresen itt, és ennyi, de én foglalt vagyok. Ha egyedülálló lennék, a kapott privátokból ki tudnék választani 2-t is, akikkel szívesen meginnék egy pohár sört, sőt igaziból még így is lenne kedvem, nyilván így egyéb folytatás kizárva, de nem egyszerű a logisztika hozzá.
2016. okt. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ahányszor nőnek tippelnek, rögtön kapok párat
2016. okt. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ha a szexualitás témakörbe írok, és kiderül, hogy nő vagyok, akkor sokat írnak, még ha nem is olyasmit tartalmazott a kommentem, hogy "imádok szopni, meg sokat szexelni". Párszor válaszoltam BDSMmel kapcsolatos kérdésre, amiben kiderült, hogy szeretem, akkor rengete
2016. okt. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
rengeteg privát jött. de alapvetően "szolidabb" témákban "szolidabb" kommentekre pár havonta jön privát :)
2016. okt. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Nem tudom hogy mi ragadja meg itt az emberek figyelmét,meg legfőképpen azt nem értem,hogy miért pont ÉN ragadom meg némelyek figyelmét a jelek szerint,amikor pedig ITT a nyilt felületen ÁLLANDÓAN LESZAVAZNAK,akármit is írok...A privire meg közben rendszeresen jönnek az üzik,nyilt,vagy burkolt ismerkedési szándékkal,hölgyektöl...(A legutóbbi tegnap délután jött...)Álltalában egy-két hetenként csontra ki szoktam törölni a priviládámat,mert már istentudja hány oldalnyi üzenet összejön hétröl-hétre...Aztánmeg mondom:ITT,a nyilt felületen meg szavazgat lefelé örökösen boldog-boldogtalan...Érdekesek tudnak lenni az emberek nagyon...Dehát ahogy mondani szokás:Színház az egész világ...Hát az...
2016. okt. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
54%

Ezek zöme, csak " dgnék veled " üzenet!! :S


De ha olyat kérdezel, kommentelsz, ami valakinek tényleg tetszik " megfogja " , akkor elképzelhető, hogy ír egy valós - normális üzenetet, ismerkedési szándékkal

.. :D

2016. okt. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Titusztitusz ***** válasza:
0%
16-os...Én személy szerint még sohasem kaptam ilyen "dugnék veled" féle primitív privit,de mondjuk "nagyon bejössz nekem" félére emlékszem néhány esetböl...De a hozzám érkező privik kb.95%-a kultúrált hangnemü,és intelligensen megfogalmazott levél szokott lenni...(Mondjuk a tegnap délutáni,kissé kilógott ebböl a sorbol...Amennyiben viszont megfelelő stílusban írt volna az illető,úgy szívesen fogadtam volna az ő virtuális közeledését is,de mivel a levél írójának valszeg nem volt túl sok módja a kultúrált és intelligens levélírási stílus megtanulására,hát néhány levélváltás után le is koptattam az illetőt gyorsan...)És meglehetősen nagy terjedelmü,gazdag mondanivalóju...
2016. okt. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Titusztitusz ***** válasza:
5%
Na...Kedves "leszavazgatásban ma is buzgólkodó illető/illetők"...Van itt nektek akkor még egy leszavaznivaló hsz is...Csak nektek,csak tőlem...(Remélem,meglesz akkor a mai napra való orgazmusotok meg sikerélményetek is ezen hasznos tevékenység következtében...Szóval csak hajrá...Ne fogjátok vissza magatokat...)
2016. okt. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
63%
A hozzászólásodban írj valamit, amiről az jön le, hogy szép vagy (most feltételezem, hogy lány vagy). Én múltkor odaírtam egy kérdéshez, hogy voltam már fotózáson (csak ennyit; egy szóval nem írtam, hogy modellként - mert nem is) és jött a privátáradat hogy modellkedhetnék nekik is. Őszintén, fogalmam sincs, mire számítanak ilyenkor.
2016. okt. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Hát meg kell cáfoljam aki azt írta férfiként nem kapsz privát leveleket. Rám igen is szoktak nők írni. Nem feltétlen ismerkedési szándékal, de volt olyan is.

Az hogy mi ragadja meg a figyelmüket változó. Valószínűleg ha csak mocskolnám a nőket mint itt a legtöbben, akkor nem írnának.

Kicsit vicces de olyan is volt hogy egy férfi írt rám mert azt hitte nő vagyok és ismerkedni akart. Írt egy jó két oldalas levelet, én illedelmesen válaszoltam neki szintén egy hosszú levélben, amiből kiderült férfi vagyok, aztán nem jött válasz :) nem értem miért :)

Pedig a hozzászólásomból is kiderült hogy hetero férfi vagyok, hát benézte a srác. :D

2016. okt. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!