Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kik kapnak itt ismerkedős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kik kapnak itt ismerkedős privát üzeneteket?

Figyelt kérdés
Néhány éve már jövök-megyek ezen az oldalon, de talán ha 2-3 privát üzenetet kaptam. Pedig mindenhol azt olvasom, hogy itt mindenkit elárasztanak. Szóval mi ragadja meg az emberek figyelmét, ami miatt privátot írnak valakinek?
2016. okt. 30. 22:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
60%

Rakj ki egy kérdést hogy, magányos vagyok évek óta nem találok párt ,mindenki elutasít, pedig csinosnak mondanak,adok magamra,nem vagyok kövér és nincsenek nagy elszállt igényeim ,egy egyetemista 23L ,Mi lehet az oka?


Aztán nem győzöd törölni a sok privátot :D

2016. okt. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam kapni. Egyszer küldött valaki egy képet a f..záról, ez nem tudom hogy ismerkedésnek számít-e :D
2016. okt. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én férfiként kaptam egyet, de nagyon gyanús volt a tartalma nekem, így elküldtem melegebb éghajlatra, mert biztosan nem nő írta, hiába állította azt magáról. Ráadásul sehova se írtam olyat, hogy írjatok privátot, mert kéne egy barátnő nekem.
2016. okt. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 wiWell ***** válasza:
Én kb. 8-10 ilyet kaptam amióta az oldalon vagyok. Egyet kivéve mind egy 4 ėve a szexualitás témakörbe kiírt válaszomhoz jött, az az egy pedig egy olyan válaszhoz amiben világosan le volt írva, hogy foglalt vagyok. 28n
2016. nov. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!