Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlag alatti kövér vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag alatti kövér vagy nagyon alacsony férfiaknak milyen sikerei vannak társkeresőn? Legalább egy héten egy éjszaka összejön egy átlagos nővel?

Figyelt kérdés
2016. okt. 31. 10:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha menéznéd? Mi értelme ennek itt kérdezni? Eleve senki nem tudja a választ, hogy milyenek a statisztikák. Másrészt még úgysem látod reálisan magad, hogy te mennyire tetszenél másnak.
2016. okt. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
hetente egy? lol.. max ha kifizeti az árukat akkor.
2016. okt. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%

Egy héten egy éjszaka? xD

Még az átlagon felüli sportos alkatú pasiknak sem mindig sikerül ez a "küldetés". Amúgy mit értesz nagyon alacsony alatt? Mert ugye azt tudod, hogy 173 alatt 0 azaz nulla esélyed van az egy éjszakás kalandokra (Az igazi vízválasztó a 175, de akkor is jóképűnek és nagy dumásnak kell lenned). Egy szolid párkapcsolat viszont összejöhet, ha hajlandó vagy drasztikusan leadni az igényeidet. De mivel te átlagos nőt írtál a kérdésedben, innentől fogva ez tárgytalan.

2016. okt. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3. 163 cm vagyok
2016. okt. 31. 11:15
 5/17 anonim ***** válasza:
36%
Mi a fenéért kell jobb, mint ami vagy?
2016. okt. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
5. Mert attól hogy nem vagyok magas még vágyok legalább átlagos nőkre. Ezt nem lehet irányítani erről nem tehet az ember
2016. okt. 31. 11:20
 7/17 anonim ***** válasza:
#5: Miért, akkor már el is kell magát ásnia? Egy "hibája" van: a magassága. Ami normális világban nem kellene, hogy az legyen.
2016. okt. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 K...László ***** válasza:
10-15 éve még lett volna esélyed. Én 100 kiló 178 cm vagyok, elektronika és mindenféle tudomány függő, nem vonzó külsővel, kevés szórakoztató irodalmat olvastam. Igen, volt rövidebb kapcsolatom társkeresőről még nekem is! Azért, mert nehezen ismerkedő lányok is léteztek. Most: aki már nem talál a környezetében vagy az országban eléggé menő és jóképű palit, az felteszi magát netre és külföldiekre horgászik. Megnézi, hogy mi jár neki! A buszmegállóban több esélyed van, mint egy "elit" társkeresőn, ahol csak válogatott genetikai műremekek vannak, meg olyat kereső bűnronda pszichopata nők vannak.
2016. okt. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%
A nőket is szidjátok, hogy milyen jogon tetszik nekik a helyes pasi. Nektek is a jobb kell.
2016. okt. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Hahaha 1 héten egy éjszaka??? Nooooormális Margit???
2016. okt. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!