Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék olyan nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan nőket akiknek ilyen kiváló a zenei ízlésük?

Figyelt kérdés

Olyan nőket keresek, akik egyedi és kivételes zenei ízléssel rendelkeznek nem úgy, mint a többi tucat nő, és imádják ezeket a zenekarokat és fellépőket:


Wellhello, Kelemen Kabátban, Halott Pénz, Punnany Massif, Majka & Curtis, Ganxsta Zolee, Major Lazer & DJ Snake, Kis Grofo (bár ehhez nem ragaszkodok annyira)


Az elmúlt időszakban rengeteg nővel ismerkedtem különböző szabadtéri rendezvényeken ahol egy ilyen hölgyeménnyel sem találkoztam, aki ezeket szeretné. Általában az olyan silány minőségű zenekarokat/fellépőket és zeneszerzőket szeretik, mint:


Massive attack, London Grammar, Dance With the Dead, Perturbator, Kavinsky, Eric Prydz vagy Hans Zimmer


Őszintén nem is ragaszkodnék hozzá, hogy egyezzen a zenei ízlésünk, de bármilyen fesztiválra vagy eseményre ahova elmennék, soha nem érezné jól magát, mivel úgy általában mindig ezek a kedvenceim lépnek fel és nem azok, amiket ők (a tucat nők) szeretnek. Így a kérdésem az lenne, hogy hol találkozhatnék (legnagyobb esélyjel) ilyen csajszival?


2016. nov. 2. 16:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Jajjj de kis vicceske vagy. Haha.
2016. nov. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Figyeld a lányok nézését meg a járását, és meg fogod találni a hozzád passzoló high-end audiofil kedvesed! :D
2016. nov. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ez az egész zenei ízléses dolog olyan szörnyű...Persze az ember örül ha találkozik valakivel akivel ez közös, hiszen van miről beszélni, lehet együtt koncertre menni, stb, de ezért lenézni és elítélni embereket borzalmasan gyerekes. A zenét el lehet ítélni, de valakit elítélni azért mert azt szereti? És úgy mondom ezt hogy a fent felsorolt előadók zenéjét nem kedvelem.
2016. nov. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

1-2# Örülök ha viccesnek találjátok, de ettől még nem segítetek rajtam. Idehaza nagyon kevesen szeretik őket így elég ritka ha találkozok olyannal akivel rendesen kijönnék. Soha nem tudok elmenni senkivel emiatt egy hosszabb közös programra anélkül, hogy egyikünk időközben ne érezné kényelmetlenül magát.


Azt mondják az ellentétek vonzzák egymást, de ez szerintem egy baromság...

2016. nov. 2. 16:44
 5/23 anonim ***** válasza:
78%

A Wellhello meg a többi az "egyedi és kivételes" kategóriába tartozik? :DDD Nemár. Ha random megkérdezel 5 huszonéves lányt, mininum kettő mondja hogy szereti ezeket. (Én mondjuk pont nem.)


Tipp: menj ezeknek a zenekaroknak a koncertjeire, ott biztos van olyan nő aki ezeket szereti :P

2016. nov. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
#5: látom átment a kérdező iróniája...:D
2016. nov. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
😁😁😁 tényleg vicces gyerek vagy.
2016. nov. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
#5 Hidd el, ezt próbáltam elsőnek. De sajnos a fesztiválokon ezeket a fellépőket és zenekarokat csak 'tölteléknek' rakják be egy-egy nagyobb előadás előtt. Így akik ott vannak és hallgatják általában csak várakoznak és a helyet foglalják. Emiatt nagyon nehéz megtalálni azt aki ténylegesen is szereti őket. :(
2016. nov. 2. 16:59
 9/23 anonim ***** válasza:
65%
Igazan jopofa vagy.:D
2016. nov. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%

Jaj, de erőltetett vagy drága csillagbogár!

A nagyrabecsült zenei ízlés világod némi általános műveltséggel is kipótolhatnád, és a tanyáról néha bemehetnél a városba is. :) Idehaza meg esélyjel... :DD

2016. nov. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!