Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék olyan nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan nőket akiknek ilyen kiváló a zenei ízlésük?

Figyelt kérdés

Olyan nőket keresek, akik egyedi és kivételes zenei ízléssel rendelkeznek nem úgy, mint a többi tucat nő, és imádják ezeket a zenekarokat és fellépőket:


Wellhello, Kelemen Kabátban, Halott Pénz, Punnany Massif, Majka & Curtis, Ganxsta Zolee, Major Lazer & DJ Snake, Kis Grofo (bár ehhez nem ragaszkodok annyira)


Az elmúlt időszakban rengeteg nővel ismerkedtem különböző szabadtéri rendezvényeken ahol egy ilyen hölgyeménnyel sem találkoztam, aki ezeket szeretné. Általában az olyan silány minőségű zenekarokat/fellépőket és zeneszerzőket szeretik, mint:


Massive attack, London Grammar, Dance With the Dead, Perturbator, Kavinsky, Eric Prydz vagy Hans Zimmer


Őszintén nem is ragaszkodnék hozzá, hogy egyezzen a zenei ízlésünk, de bármilyen fesztiválra vagy eseményre ahova elmennék, soha nem érezné jól magát, mivel úgy általában mindig ezek a kedvenceim lépnek fel és nem azok, amiket ők (a tucat nők) szeretnek. Így a kérdésem az lenne, hogy hol találkozhatnék (legnagyobb esélyjel) ilyen csajszival?


2016. nov. 2. 16:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
60%

Én szeretem a Matyi és a hegedűst, a Szolnoki Csibészeket, a Kalocsai fiúkat, az LL. Juniort, a Bódi Gusztit, Jolly és Szuzy-t meg a Maryt, azt a Nótári Mary-t.


https://www.youtube.com/watch?v=I-1XkgQSsRY


Ropjátok testvéreim!

2016. nov. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Én most Astrix-ot hallgatok, nem baj, ha kihagyom? :DD
2016. nov. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
63%

amiket te felsoroltál én a magyar tucatadék kategóriába sorolnám. egy kaptafára húzott tingli tangli vacak mind.


de oké neked bejön, redben.


mi lenne, ha olyan koncertre mennél el ahol ezek fellépnek. tudom hogy sokan baráttal/barátnővel mennek, de ha neked ez a perverziód akkor így a legjibbak az esélyeid.

2016. nov. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
77%

vicces vagy nagyon

amiket írtál ezek a legaljább utánzat zenék

talán társkeresőre írd ki, hogy csak ilyen lányokat keresel

nem véletlen, hogy akik a koncerten vannak ezeket a töltelék zenéket csak muszájból hallgatják

2016. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
78%

Ez k..vajó! :D


Én is így vagyok vele, már évek óta keresem a Miley Cyrusért és Taylor Swiftért rajongó lányokat, de folyamatosan Radioheadet és Jean Michel Jarre zenéit hallgató lányokba botlok bele.

2016. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Meg tudom érteni. Én meg olyan lányt keresek, akivel lehet Conrad Schnitzler lemezekre táncikálni...
2016. nov. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

#13-14 Ha azt kértem volna, hogy véleményezzétek a kérdésben felsoroltakat akkor nem ide írtam volna ki. Márpedig én hasonló ízlésű hölgyeményt keresek, és arról nem tehetek, ha nem tetszik egy ember ízlése. Másfelől attól még, hogy minden zenés rendezvényen fellép ezek közül legalább egy vagy több, nem válik tucattá. Csak ti jártok rosszul vele, mivel egy hazai rendezvényen sem fogjátok magatokat jól érezni emiatt.


#15-16 Legalább ti átérzitek milyen frusztráló, és nehéz ilyen kifinomult zenei ízléssel rendelkező nőt találni. Kívánom, hogy ti is megtaláljátok a hozzátok leginkább illő párt!

2016. nov. 2. 19:01
 18/23 anonim ***** válasza:
78%
# 17 Hát, igen. Rihanna, Lady Gaga, Wiz Khalifa, Justin Bieber... Te jó ég! Mekkora autentikus művészek! Erre egy csomó hülye liba azt a ripacs Thom Yorke-ot kedveli a retardált bandájával együtt! Ez valami borzalom! Ráadásul nemcsak a nők, hanem a férfitársaim is! Szomorú...
2016. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Olyan szívesen segítenék de sajna rocker csapatban vagyok és nem ismerek ilyeneket. De sok sikert! :D L
2016. nov. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Én komolyzenét hallgatok, még ha fizetnének se hallgatnék végig egyik kategóriából se amit felsoroltál egy számot se.

20/l

2016. nov. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!