Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék olyan nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan nőket akiknek ilyen kiváló a zenei ízlésük?

Figyelt kérdés

Olyan nőket keresek, akik egyedi és kivételes zenei ízléssel rendelkeznek nem úgy, mint a többi tucat nő, és imádják ezeket a zenekarokat és fellépőket:


Wellhello, Kelemen Kabátban, Halott Pénz, Punnany Massif, Majka & Curtis, Ganxsta Zolee, Major Lazer & DJ Snake, Kis Grofo (bár ehhez nem ragaszkodok annyira)


Az elmúlt időszakban rengeteg nővel ismerkedtem különböző szabadtéri rendezvényeken ahol egy ilyen hölgyeménnyel sem találkoztam, aki ezeket szeretné. Általában az olyan silány minőségű zenekarokat/fellépőket és zeneszerzőket szeretik, mint:


Massive attack, London Grammar, Dance With the Dead, Perturbator, Kavinsky, Eric Prydz vagy Hans Zimmer


Őszintén nem is ragaszkodnék hozzá, hogy egyezzen a zenei ízlésünk, de bármilyen fesztiválra vagy eseményre ahova elmennék, soha nem érezné jól magát, mivel úgy általában mindig ezek a kedvenceim lépnek fel és nem azok, amiket ők (a tucat nők) szeretnek. Így a kérdésem az lenne, hogy hol találkozhatnék (legnagyobb esélyjel) ilyen csajszival?


2016. nov. 2. 16:29
1 2 3
 21/23 Sandokan66 válasza:
Szomorú, úgy látom, csak a csajokhoz nem jut el az ionizálás.
2016. nov. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Hát mikor azt mondtad, kiváló, nem gondoltam, hogy Majka lesz ide írva meg a wellhello meg ezek. Én járok fesztiválra, képzeld úgy is élvezhető, hogy nem szeretsz minden zenét, mi is mindig elmegyünk minden zenekarra, amit valaki szeret, és a többiek is megpróbálják élvezni. Az én kedvenceimet a fesztiválok nem tudják megfizetni, szóval így jártam (Bon Jovi, Queen, Aerosmith, Nate Ruess - őt mondjuk meg lehet -, 80-as évek hair metálja, 60-as évek, mostaniból Pink vagy Daniel Powter). De az elrémít, hogy tényleg kiválónka nevezed a fentieket, hacsak enm vagy troll, mert akkor meg tudom, ne etesselek.
2016. nov. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
egyébként azoknak, akik az iróniát mondják: mindegy, adott kérdező ironizál-e, van aki komolyan gondolja azt, amit ő.
2016. nov. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!