Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Átlagosan hány emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagosan hány emberrel randiztál miután összejött egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
2016. máj. 7. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Soha nem jött össze kapcsolat. 26F
2016. máj. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sosem randiztam igazán, spontán ismerkedtem meg a hosszútávú kapcsolataimmal, később a férjemmel is. Szórakozóhelyen (koncert), közösségi eseményen, stb. Egyszerűen elkezdtünk beszélgetni, aztán másnap is kerestük egymást mert szimpatikusak voltunk a másiknak, ennyi.


Az ilyen körülményes, kínos randikat egyáltalán nem bírom,.

2016. máj. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Egesz eletemben csak randozgattam, a szerelem sem talalt ram soha. Most mar nem is kell, mert olyan celjaim vannak, amelyeknek a megvalositasaban egy kapcsolat csak visszahuzna. :) szoval most mar szandekosan nem randizom, de hat eddig sem ugy nezett ki, hogy lett volna ertelme.


23L

2016. máj. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0. Elsőre összejött nekem a férjem. :) Mázlista vagyok! Tudom.
2016. máj. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
sokkal, nem lett egyikből se kapcsolat.
2016. máj. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Soha életemben nem randiztam :D Legalábbis ilyen "ismerkedős" randim soha nem volt. 3 kapcsolatom volt eddig, mindig már ismertem valamennyire az illetőt, teljesen véletlenül ismerkedtünk meg, és igazából akkor kezdtünk "randizni" mikor már lényegében szerelmesek voltunk egymásba.

22L

2016. máj. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akikkel már eljutottam a randiig, azokkal átlagban később össze is jöttem. Talán egy, max kettő olyan lehetett életem során, amikor a randiból később nem lett kapcsolat(-féleség, legalább pár hónapig). Vagy az volt, hogy valahol találkoztunk, tetszettünk egymásnak, sokat beszélgettünk online és utána randizgattunk, ami jól sült el, vagy pedig találkozás nélkül, az online résztől kezdve volt ugyanez. Pár napnyi beszélgetés után azért látni szoktam, hogy ennek van-e értelme, ha nincs, akkor randira se megyek el. Mondom, az eddigiek során talán 1-2x volt csalódás a randi, és így folytatás nélkül maradt.
2016. máj. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

kezdeményezés : randi : párkapcsolat = 30+ : 0 : 0

26F

2016. máj. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1 emberrel randiztam a barátom előtt, akivel uána soha többet nem is beszéltem, nem is mondanám randinak.

Szerencsés vagyok,mert ez első kapcsolatom,és már 3.éve vagyunk együtt.

2016. máj. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akit akartam,megkaptam mindig.
2016. máj. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!