Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nehéz manapság párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz manapság párt találni ha valaki tényleg kedves és kitartó?

Figyelt kérdés
Egész egyszerűen már nem értem, mivel van a gond. Akár hónapokon át várok arra, hogy végre eljöjjön velem randizni az akivel beszélgetek és a végén mégis mindig én vagyok a paraszt, meg a nyomulós, meg egyebek. Nem értem. Mindig azt hallom, hogy a pasik mekora bunkók és mekkora parasztok, én meg igyekszem mindig kedves lenni és várni bármennyit, hogy ne miattam kelljen akár máshonnan időt spórolnia és a végén mégsem jön el velem senki randizni, sőt, mint írtam én vagyok a bunkó. Nem értem, mindig azt hallgatom, hogy milyen kedves meg ragaszkodó típus vagyok és az milyen jó, de a végén mégis ha akarnék valamit akkor egyből lerázás vagy először szivatás és aztán lerázás, már nem értem. Tény, hogy annyira nem vagyok jó pasi sem, de azért ennyire szerintem ronda se vagyok.

2016. nov. 3. 13:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
37%
Pacsi?! Ugyanezeket élem át évek óta. Sok paraszt miatt mi szívunk (ezért leszünk végül mi is olyanok).
2016. nov. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Noblesse Oblige ***** válasza:
61%

Vedd észre: sosem akartak tőled komolyat!

Sajnos meg kell tanulnod kiszűrni az ilyen libákat. Ha nem akkor még jó sok ilyen köröd lesz!

2016. nov. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
De ezaz, hogy hiába próbálkozok nem tudok olyan lenni, most is 4 meg 3 hónapot várakoztam és mindkettő esetben én voltam a végén a paraszt, meg még ők sírtak a facebookon, hogy mekkora parasztok a pasik. wtf?
2016. nov. 3. 13:10
 4/28 A kérdező kommentje:
Na de 21 vagyok és még soha senki nem jött el velem mégcsak randizni sem, akkor még mit szűrjek ki?
2016. nov. 3. 13:11
 5/28 anonim ***** válasza:
43%
Pedig, ha a külsőd ronda, akkor kár erőltetni az ismerkedést. Sok csalódástól megkíméled magad, ha beletörődsz.
2016. nov. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
20%

5-ösnek üzenem: [link]


2-esnek van igaza!

2016. nov. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
De ha nem akarnak semmit akkor miért nem mondják meg? Ráadásul úgy, hogy még rá is kérdeztem, hogy akkor tényleg érdekli-e őket a dolog és mindig azt kaptam, hogy persze csak sok dolga van meg egyebek és fél, hogy nem fogok rá várni mert egyik pasi se szokott, erre -3-5 hónapok alatt 5 percre nem találkozunk és még akkor is a végén én vagyok a paraszt.
2016. nov. 3. 13:19
 8/28 anonim ***** válasza:
67%

Én nem akarlak se téged se mást piszkálni de a férfi ismerőseim túlnyomó többsége párkapcsolatban van. És ezen kapcsolatok minimális része jött össze netről. Miért nem élőben ismerkedsz?

Amúgy egyetértek az előttem szólókkal. Egyrészt akinek hónapokig nincs rád ideje az hülyít másrészt valahogy meg kell tanulnod kiszűrni azokat akiket nem érdekelsz különösebben. Az hogy valaki kedves és kitartó jó kiindulópont de a vonzalomhoz kevés. Érdemes lenne azon is elgondolkoznod mit tudnál máshogy csinálni ha a mostani módszer nem működik.

2016. nov. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%

Utolsót kiegészíteném azzal, hogy nagyon maximum 2-3 hetet várj a randizással, ha a megismerkedés írásban történt.

Aki ennyi időn belül nem tud rád szánni 2-3 órát, annak egészen egyszerűen nem vagy elég fontos. Ez nem rossz, vagy jó, hanem ez a helyzet, kész. Megírod neki ugyanolyan kedves ám határozott stílusban ahogyan addig beszéltél vele, hogy ez így neked nem jó, te komolyabban gondolod a dolgot, és ha nincs rád ideje az nem gond, csak köztetek akkor ez ennyi volt.

Ha ekkor elkezd kapálózni, hogy jaj de akkor találkozzunk, abba sem szabad belemenni. Ismét kedvesen normálisan megírhatod neki, hogy gondoljon bele, ha már az első találkozást ki kellett "zsarolni", akkor ugyan mi értelme lenne találkozni egyáltalán?


Normális nő igazat ad neked és talán még bocsánatot is kér, amiért így viselkedett veled, és belátja, tényleg nincs értelme. Aki pedig leugat, azt meg örülj, hogy elkerülted, mert sem érzelmileg, sem értelmileg nincs a te szinteden.


Sok a hülye, de normálisból is akad bőven.

2016. nov. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
18%
1.Szabály, NE legyél kedves a nőkkel! Mert ott van nekik a barátnőjük
2016. nov. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!