Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az a távolság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az a távolság manapság, amin belül még érdemes párt keresni? 20,30,50 km?

Figyelt kérdés
2016. aug. 6. 12:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Én 30 km-nél már egy ideje meghúztam a határt...
2016. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%
A mai vilàgban nincs távolság.
2016. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem sincs távolság. Nálunk jó a közlekedés szóval akár több 100 km is lehet, nem zavar. Az meg bolondság, hogy én itt meg ott meghúzom a határt ;)

17L

2016. aug. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

Lehet, hogy valaki légvonalban csak 15 kilométerre lakik, ha tömegközlekedéssel meg 2 óra az út. Szóval ez sem fekete fehér.

Nálam a határ kb. egy óra utazás. Ez most kocsival nyilván nagyobb távolságot jelent, mint anno tömegközlekedéssel.

Nekem az ideális az olyan 15 percnyi utazás. Sem túl közel, sem túl messze. :D

2016. aug. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%

25-30km. Bár ehhez hozzátartozik, hogy a másik fél is hajlandó legyen utazni.


nem fogok 1 órát utazgatni csak azért, hogy láthassam, na meg nem is virtuálisan akarom őt látni.

2016. aug. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ, pl. hogy milyen a közlekedés, a másik fél is hajlandó-e utazni, milyen a napirendje valakinek, hiszen ha mondjuk mindkét ember dolgozik (ne adj' Isten ellentétes műszakban), akkor nagyon nehéz összehangolni még a 20 km ellenére is, hogy ebből normális kapcsolat jöjjön össze. Sőt önmagában véve a távolság semmit nem jelent, hiszen léteznek olyan szomszédos falvak, ahol csak néhány km a távolság, de nincs se busz, se vonat a kettő között, így marad az autó (ha van), a gyaloglás vagy a biciklizés, ami pl. télen nem éppen örömteli dolog. Bár vannak olyan párok, amelyek jól megvannak távkapcsolatban is, szerintem mégiscsak van egy olyan távolság, ami fölött a kapcsolat már inkább az értelmetlenség felé közelít. Persze azt mindenki egyénileg dönti el, hogy kinek mi fér bele. Ha azt mondom, hogy adott esetben jó a közlekedés, és minden egyéb is stimmel, akkor az 50 km sem sok, ha viszont valami gebasz van, akkor a 20 is lehet sok. Mérlegelni kell, hogy az adott esetben megéri-e, viszont szerintem nem feltétlenül kell kizárni azt, hogy pl. ne csak a szomszédos településen keresgélj.
2016. aug. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Van távolság a mai világban is. Sokan jönnek ezzel a szent hülyeséggel, hogy nincs. Atyaisten...
2016. aug. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20 perc autóút.
2016. aug. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Egyetértek, 20-30 km. Fősulis vagyok egy nehéz szakon és évközben rengeteget tanulok, nyaranta pedig utazgatok. Próbáltam már 70-150 km környéki távkapcsolatokat fenntartani, de nekem nem működött, mert szükségem van a rendszeres fizikai intimitásra és szexre is.


És feltenném az egyértelmű kérdést: Miért utaznék olyanért sokat, amit ott helyben is megkaphatok? Ti ha Dunaújvárosban laktok, akkor a dunaújvárosi Tescóba jártok bevásárolni, vagy pedig a debreceni Tescóba? Miért mennél Debrecenbe, ha ugyanazt megkaphatod Dunaújvárosban is.

Miért lenne barátnőm nagyon messzire, ha ott helyben is tudok barátnőt szerezni és vele a találkozás is kényelmesebb?


23/F

2016. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha van penz es nemi szervezesi kepessege a feleknek, akkor barmi megoldhato. Mi ennek koszonhetoen 2300 kmrol tobbet talalkozunk mint nehany orszagon beluli 2-300 kmes tavkapcsolatos.
2016. aug. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!