Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha egy fiú, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy fiú, akivel barátok vagytok, bepróbálkozik nálatok, utána már barátként sem tudtok rá tekinteni, teljese semmibe veszitek?

Figyelt kérdés
Nekem nem is a visszautasítás fájt a legjobban, hanem hogy ezek után már beszélgetni sem akar velem, a barátom se akar lenni.
2016. nov. 3. 16:24
1 2
 11/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Hát egy darabig azért baromi kellemetlen lenne nem csak nekem, de azon vacillálnék, hogy vajon akkor ő most még mindig úgy gondol rám, és még mindig reménykedik, vagy akkor mivan? Szóval én inkább megtartom a távolságot egy darabig, nyilván, beszélgetek vele, ha keres, de biztos, hogy nem leszek olyan közvetlen, mint korábban, maximum akkor, ha látom, hogy jól vette az elutasítást. Volt olyan, aki abszolút elfogadta, folytatta tovább az életét felnőtt, érett férfiként, barátok maradtunk, és nem gáz a kapcsolatunk se azóta, sőt meghívott az esküvőjére. Viszont volt olyan is, aki tovább próbálkozott többször is, az azért baromi fárasztó, kellemetlen, meg hát valljuk be tiszteletlen dolog, szóval inkább tartom a távolságot egy darabig, és majd látom, hogy alakul.
2016. nov. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!