Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket nem idegesítene ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem idegesítene ha anyátok találgatna meg nyomozgatna hogy kivel ismerkedtek? 22/F

Figyelt kérdés
Egy szót se szóltam én róla mert semmi közük hozzá, és tudtam hogy nem hagynának vele békén. Hát így is lett, véletlenül kiderült, megtudták a nevét, aztán persze facebookon már ment a nyomozás hogy ki lehet. Most is elmentem egy programra, és amikor hazajöttem kérdezték hogy ott volt-e, nem hazudtam megmondtam hogy ott, de ennyi. Szét vet az ideg hogy ezzel kell basztatni állandóan engem, komolyan összeszedek valami riherongyot vagy felbérelek egyet és beállítok vele hogy tessék, örüljetek, végre van barátnőm.
2016. nov. 3. 20:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Persze, mert a húgod barátja fiú. Az ilyen anyukák kifejezetten a kicsitfiuk barátnőjére vannak rágyógyulva, mert tudat alatt is vetélytársat lát.
2016. nov. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt. Ráadásul anyám ápolónő és még a srác orvosi kartonjaiba is bekekutakodik, meg a családjáéba. Azóta nem mondok neki semmit a szerelmi életemről. Most meg azt hiszi, azért, mert leszbikus vagyok...
2016. nov. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
2016. nov. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

#13 :D


Az is vicces volt, amikor anyám mondja hogy "azért tanuljak". Mondom szerinted mit csinálok azon kívül, nem járok el sehova. Apám közbeszól: "ki tudja..."

Olyan szívesen csinálnám mindazt amire gondolnak.

2016. nov. 3. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!